امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا بايد طلاق بدم؟ خواهشاً راهنمايی کنيد.
سلام
درمورد قسمت اول پرسش من آنچه شرط بلاغست با تو مي گفتم تو خواه از سخنم پند گير و خواه ملال
اما قسمت اخر پرسش
پرسش:
با اين شرايط موافقت نکنی من مهريه خودم را اجرا ميزارم - با اجرا گذاشتنش ممکن هست تو ضيح بديد چه اتفاقی می افتد؟

پاسخ:
مگر جنابعالی به اندازه مهریه اموال دردسترس البته نه سرمایه کاردارید که ایشان دراداره ثبت آنرا به اجراء بگذارد؟
در صورت منفی بودن پاسخ ایشان بایددادخواست مطالبه مهریه به دادگاه ارائه نماید تعیین شعبه ووقت رسیدگی شود پس از رسیدگی فرصت تجدیدنظرخواهی دارید بعد از قطعیت او بایددرخواست اجرای حکم ارائه نماید وجنابعالی دادخواست اعسار وتقسیط به شرط نداشتن اموال ارائه نمائید این پروسه حداقل یکسال طول خواهد کشید

حال که نمیخواهیددادخواست تمکین به دادگاه ارائه نمائید پیشنهاد میکنم چند نفراز آشنایان را جهت ایجاد ذات البین به خانه او بفرستید که گواه عدم تمکین باشند زیرا شرایط این خانم نسبت به عدم تمکین محکمه پسند نیست اما 6ماه که بگذرد وشما دنبال ایشان نروید ایشان میتواند به جرم ترک انفاق جنابعالی را تحت تعقیب کیفری قراردهد

ضمنا در تکمیل عرایضم میتواید از تجارب دوستان با ورود به قسمت جستجو وتایپ هر آنچه خواستید استفاده نمائید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
چرا بايد طلاق بدم؟ خواهشاً راهنمايی کنيد. - توسط pctpc - ۱۰ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۸ : ۰۲

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدارک لازم برای طلاق توافقی vakil 2 6,375 ۱۲ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: afraclinic
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق internet 31 32,941 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۸ : ۱۱
آخرین ارسال: هشتگ11
  مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی vakil 0 3,258 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۰ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان