امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضمانت بانکی
(۲۳ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۲ : ۲۰)حکمت نوشته است: سلام
1-جنابعالی در دادگاه بدوی محکوم به پرداخت گردیده با دادخواست اعسار وتقسیط درنهایت محکوم به پرداخت 4میلیون تومان پیش قسط وماهیانه 1میلیون تومان به انضمام هزینه های دادرسی گردیده اید.

2-مجددآ این پروسه باید تکرار گردد یعنی دادخواست اعسار از پرداخت هزینه دادرسی درمرحله تجدید نظرخواهی و تجدیدنظرخواهی از رای بدوی را تقدیم همان شعبه بدوی نمائید

3-چون اعسار وتقسیط لحظه ای است در مقطع زمانی که حکم اعسار صادرمیگردد فردای همانروز ممکن است مدعی اعسار از اعسارخارج وموسر گردد پس دلائل جدید درتجدیدنظرخواهی ارائه نمائید تا صرفآ اقساط تنزل یابد زیرا پیش قسط تعیین شده مناسب بوده است ضمنآ به ماده 96قانون اجرای احکام مدنی نیز توجه داشته باشید

4-رای مذکوربرای خوانده اعسار قابل واخواهی است برای شما فقط بیست روز پس از ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی است مواظب باشید زمان رااز دست ندهید

5-یکروز ابلاغ یا اقدام در تجدیدنظرخواهی محاسبه نخواهد شد اما بنده پیشنهاد میکنم برای اینکه به مانع قانونی برخورد نکنید روز 15 ابلغ تجدید نظرخواهی کنید.
با سلام و تشکر
2-یعنی دوتا دادخواست باید بدهم؟ یا یک دادخواست با با دو خواسته؟
اگر دادخواست اعسار از پرداخت هزینه دادرسی درمرحله تجدید نظرخواهی بدهم چقدر باید پرداخت کنم؟
3-ماده 96 چیست؟؟ پیش قسط شاید مناسب باشد ولی اقساط ماهانه زیاد است.
4-جایی توی دادنامه برام ننوشته مهلت فقط 20 روز دارم !!
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
ضمانت بانکی - توسط avast20 - ۲۳ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۲ : ۱۶

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Sad ويرايش چك بعد از ضمانت پشت سجاد كردارپور 6 7,440 ۲۲ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۲ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت
  سفته بابت ضمانت سرمایه arshia 3 7,782 ۱ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۳ : ۲۲
آخرین ارسال: کامیاب
  کمک فوری. با کارت بانکی من کلاهبرداری شده hortash 9 12,721 ۲۹ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۰ : ۰۲
آخرین ارسال: hortash
  ضمانت ؟! Google 1 6,358 ۲۰ تير ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۰۴ : ۲۰
آخرین ارسال: ariya

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان