امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت تنظیم سند واحد
سلام دوستان خسته نباشید
خواهش میکنم خیلی فوری به این سوال پاسخ بدهید
ما زمین خودمونو 4 طبقه ساختمان کردیم که طبقه آخرش اول بهار خواب بود
که بصورت قانونی تقاضای تبدیل به واحد مجزا دادیم که به علت مشکلات مالی فعلا معلق مانده ولی همچنان پیگیرش هستیم
ما طبقه اول این ساختمون رو پیش فروش کردیم و با توجه به دو بند از قرار داد باید در تاریخ که مقرر کرده بودیم
اقدام به تنظیم سند می کردیم و به ازای هر روز تاخیر مبلغی رو در نظر گرفته بودند
اما این فقط مربوط تنظیم سند هست ما واحد خریدار رو به موقع تحویل دادیم و او الان مدتهاست آن واحد را به مبلغ بالا اجاره می دهد و بهره مالی از ساختمان برداشت می کند
الان به دلیل ناتمام بودن طبقه 4 ثبت اسناد ..سند رو تنظیم نمیکنه و خریدار ازمون شکایت کرده و تقاضای خسارت کرده ..
اما ما اقدام به تنظیم سند کردیم ولی به دلیل مشکلی که عرض کردم امکان تنظیم سند وجود نداره
یعنی الان هیچ سندی به اسم ما در نیومده که بخوایم به نام ایشان سند بزنیم
این که ما مشکل مالی در رابطه با طبقه 4 داریم قبول میکنم که مشکل ما هست
ولی ما هیچ عناد و مشکلی با طرفمون نداریم که از سر لج و لجبازی نخوایم سند بدیم
یعنی اصلا به نام خودمون هم سندی تنظیم نشده
ولی ما هیچ تجربه ای از ساختمان سازی نداشتیم و اولین بار است که دست به همچین کاری زدیم
واز کارهای اداری و مجوزهای مربوط به آسانسور و خیلی چیزای دیگه خبر نداشتیم که چقدر ممکنه زمان بر و هزینه بر باشن
وگر نه هیچ وقت همچین تاریخ نزدیکی رو برای تنظیم سند در نظر نمیگرفتیم
وقتی واحد در مالکیت خریدار قرار داره و خودمون هم با قولنامه به طرف فروختیم و خریدار میلیونها بهره مالی برداشت میکنه و به موقع هم به خریدار تحویل داده شده
چه خسارتی متوجه ایشون بوده که تقاضای 20 میلیون خسارت کرده ؟؟!!
ما چگونه می تونیم اعتراض موثر به رای دادگاه بکنیم ؟؟!!
تا حالا چند نفر هم گفتن که وقتی طرف واحدشو به موقع تحویل گرفته و بهره مالی برداشت میکنه و سندی هم به نام شما درنیومده که بخواین به نامشون بزنید این رای مشکل داره..
خواهش میکنم یه کمک و راهنمایی به ما بکنید
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
شکایت تنظیم سند واحد - توسط raminrth94 - ۱ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۹ : ۱۶

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنامائی درتنظیم شکایت/دادخواست حقوقی حکمت 1 4,685 ۷ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۸ : ۰۷
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان