امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا راهنمایی کنید
با سلام
قراردادی با یک موسسه اموزشی منعقد شده که اموزشگاه به تعهدی که داده عمل نکرده و در روز عقد قرارداد مبلغ ۸۰۰۰۰۰۰ میلیپن تومان گرفته . حال در ماده اخر قرار داد که شیوه حل و فصل قرارداد ذکر شده اینطور نوشته شده
ابتدا سعی بر این میشود که از راه مذاکره و دوستانه اختلاف حل شود در غیر اینصورت به مراجع ذیصلاح قانونی مراجعه کرده و در اینجا حکم داور قاطع دعوا میلاشد

من میخواستم بدونم حال که فقط اسمی از داور اورده شده ایا باید برای این کار ضمن اظهار نامه داور معرفی کنم با میتوانم به شورای حا اختلاف مراجعه کنم و دادخواست بدم . من به ۱۲۹ زنگ زدم و بهم گفتند که باید داور معرفی کنی ولی خودم شک دارم
اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم . در ضمن اگر دادخواست بدم باید دادخواست چگونه باشد . منافع این مدت که پولم بدون دلیل پیشش بوده چی میشه و ضرری که از عدم انجام تعهد بهم خورده رو و ... اگر راهنمایی بکنید ممنون میشم .
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
لطفا راهنمایی کنید - توسط Mazda_dalvandi - ۳۱ شهريور ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۶ : ۲۲

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برش] چکی را برگشت زدم لطفا راهنمایی کنید shilanaseri 0 3,503 ۱۱ ارديبهشت ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۳۴ : ۰۸
آخرین ارسال: shilanaseri
  چکی را برگشت زدم لطفا راهنمایی کنید omid1362 8 9,785 ۱ اسفند ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۶ : ۲۲
آخرین ارسال: omid1362
  لطفا کمکم کنید سید کاظم موسوی 11 11,986 ۲۱ شهريور ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۱ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  درخواست راهنمایی در خصوص دریافت دیه ghoshiry 27 30,829 ۳ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۴ : ۱۱
آخرین ارسال: ghoshiry
  توروخدا میشه کمک کنید sara_22171 3 5,153 ۹ مهر ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۱ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان