امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجازات آسیب رساندن به مال شخصی بنده چیست ؟
با سلام بنده در یک مجتمع آپارتمانی زندگی می کنم و حق خودم می دونم که کفش های خودم و اعضای خانوده ام رو جلوی در واحدم تو راهرو بزارم. مدیریت ساختمون و ساکنین واحدهای دیگه چند باری به این موضوع معترض شدن ولی من توجهی نکردم. تا اینکه دیروز دیدم یکی از همسایه های مجتمع نشسته داره کفش و دمپایی که جلوی در واحد بنده بوده رو با قیچی تیکه پاره می کنه.
حالا من چیکار می تونم بکنم ؟ ایشون خودشون معترف هستن که اینکارو انجام دادن و انکار نمی کنن و بنده رو هم تشویق می کنن که از راه قانونی اقدام کنم. حالا من چیکار می تونم بکنم و چه مجازاتی در انتظار ایشون هستش ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
مجازات آسیب رساندن به مال شخصی بنده چیست ؟ - توسط peymanan - ۱ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۲ : ۰۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجازات داشتن مشروب در ماشین hortash 19 55,359 ۲۴ آذر ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۰۹ : ۱۷
آخرین ارسال: پونه تندرو
  عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن misssanaz 7 6,950 ۲۱ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۰ : ۲۳
آخرین ارسال: کامیاب
  در خصوص تبصره ماده 452 قانون مجازات اسلامی tyrant 1 5,504 ۲۰ فروردين ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۱۱ : ۱۹
آخرین ارسال: tyrant
  منظور از 3بار اعدام در این گذارش چیست؟ مـــدافـــع عـــدالـــت 2 6,510 ۱۴ فروردين ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۴ : ۲۲
آخرین ارسال: حکمت
  مجازات صدمات ناشی از حوادث کار saman 2 7,997 ۵ فروردين ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۸ : ۲۲
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان