امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقل انتقال بدون هماهنگی با یکی از سهامداران در شرکت سهامی خاص
با سلام
بنده در یک شرکت سهامی خاص با عنوان نائب رئیس هیات مدیره و جزو موسسین با دو نفر دیکر و با سهام برابر هر کدام 30 سهم از سال 89 شریک بوده ام که بتازگی از طریق روزنامه رسمی متوجه شدم در حدود هشت ماه پیش در شرکت و بدون اطلاع بنده تغییراتی در سهامداران و اعضاء هیات مدیره مطابق با صورتجلسه مجمع عمومی بطور فوق العاده رخ داده و یک نفر جدید به شرکت اضافه شده است . حال با توجه به قانون ماده 39 و 40 لایحه اصلاحی قانون تجارت که از نحوه این نقل و انتقال هیچگونه اطلاعی در آگهی ها ثبت نشده و فقط در دفاتر نقل و انتقال شرکت این اطلاعات موجود است می خواهم بدونم که
1- آیا بدون اطلاع بنده شرکا می توانند در نقل و انتقال سهام تغییرات دهند یا نه و اگر نه چگونه این کار انجام شده و آیا بنده می توانم از این مسئله شکایت کنم ؟
2- آیا راهی برای فهمیدن اینکه هنوز در شرکت سهام دار هستم یا کل سهام من از شرکت خارج شده وجود دارد؟ البته بدون اینکه بخواهم از شرکت (شرکا قبلی) اطلاع کسب کنم ؟
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
نقل انتقال بدون هماهنگی با یکی از سهامداران در شرکت سهامی خاص - توسط mohamad_sakak - ۱۹ تير ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۶ : ۲۱

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حق‌الزحمه بازرس شرکت سهامی خاص پویا 6 12,961 ۱۱ بهمن ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۴۷ : ۰۳
آخرین ارسال: site2017
  آیا میتوان عضو دو شرکت بود؟ farshad271 2 6,972 ۷ بهمن ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۰۳ : ۰۳
  شرکت نرم افزاری و پایان خدمت mohsen-rashidi 1 4,007 ۲ بهمن ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۰۵ : ۰۱
  افزایش سرمایه در شرکت سهامی خاص مددی 1 4,938 ۱۴ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۶ : ۱۵
آخرین ارسال: کامیاب
  مجمع د ر شرکت سهامی خاص vakilnet 1 4,719 ۳ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۴ : ۱۴
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان