امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرار تامین خواسته برای شارژ ساختمان
سلام و خسته نباشید .
اول از همه ممنون هستم که چنین محیطی رو فراهم کردید که میتونیم سوال های حقوقی خودمون رو بپرسیم و شما جواب بدید .
بنده مدیر شهرکی هستم که ۴۸ واحد داره و یکی از مالکین یکی از واحد ها به مدت دو سال و نیم هست که شارژ پرداخت نمیکنه و دارای بدهی ۲.۷۰۰.۰۰۰ تومان است .
بنده ابتدا اظهار نامه تنظیم کردم و برای ایشون فرستادم و ۱۰ روز بعد وقتی دیدم جوابی به اظهار نامه نداد , دادخواست تنظیم کردم و در دادخواست خواهان قطع برق و گاز و جریمه ۲ برابری بدهی و قرار تامین خواسته کردم .
در خصوص مبحث جریمه و قطع خدمات عمومی , دادگاه برای ۳ تیر ماه وقت داد شورای حل اختلاف .
در خصوص قرار تامین خواسته هم از من خواستن ۱۵ درصد مبلغ بدهی رو که حدود ۴۲۰.۰۰۰ تومان بود واریز کنم به حساب دولت که من واریز کردم و خواستار توقیف سند منزل این شخص شدم تا نتونه خونه رو بفروشه و از زیر شارژ در بره .
وقتی پیش مامور اجرایه رفتم , گفت چون مبلغ طلب شما کم هست , ما نمیتونیم سند خونه رو توقیف کنیم !!! و ۵ روز هست که من هر روز میرم و هر دفعه حرف تازه ای رو میزنه .
امروز به من گفت باید پلاک ثبتی خونه رو داشته باشی تا درخواست توقیف سند رو برای اداره ثبت اسناد بفرسته , من به هزار بدبختی پلاک اصلی و فرعی سند اون منزل رو پیدا کردم و قرار هست شنبه مجدد برم پیش مامور اجرا .
به نظر شما شنبه دستور توقیف سند رو میدن یا باز داستان جدیدی پبش رو هست ؟
مگه وقتی قاضی تعین میکنه ۱۵ درصد مبلغ طلب رو بریزید بانک , مگه دستور قاضی نیست که قرار تامین صادر بشه , پس چرا اینقدر اذیت میکنن .
مدارک من در دادخواستم : نامه معرفی من به عنوان مدیر از طرف هییت مدیره + ریز بدهی بدهکار + ریز تراز ۲ سال هزینه های شهرک + اظهار نامه + اساسنامه شهرک که به امضا ۳۹ مالک از ۴۸ مالک شهرک رسیده .
ممنون از شما اگر راهنمایی کنید که من باید شنبه چیکار کنم
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
قرار تامین خواسته برای شارژ ساختمان - توسط sh4hrooz - ۲۱ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۴ : ۰۰
RE: قرار تامین خواسته برای شارژ ساختمان - توسط masoudfn - ۴ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۹ : ۱۶

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هدر دادن پول توسط مدیر ساختمان به بهانه تعمیرات hamedm 0 1,336 ۲۴ تير ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۴۹ : ۰۹
آخرین ارسال: hamedm
  راه حل حقوقی برای سرک کشیدن همسایه maziyar12 2 3,513 ۲۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۹ : ۲۳
آخرین ارسال: حکمت
  افراز ساختمان mani0002 1 4,923 ۲ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۰ : ۰۰
آخرین ارسال: کامیاب
  خروج از کشور برای مشمول غایب ahdz123 0 4,322 ۲۵ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۷ : ۰۴
آخرین ارسال: ahdz123
  روند شکایت از همسایه هایی که شارژ ساختمان را نمی دهند KDMaster 1 5,226 ۲۶ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۴ : ۱۹
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان