امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوء استفاده پدر از کم سوادی و سادگی پسر و گرفتن وکالت بلا عزل
درود بر خدا بر شما امید وارم که سالم و سلامت باشید.

متولد 56 هستم . با کلک و نیرنگ یک مبایعه نامه دستنویس با امضای سه شاهد تنظیم کرده که شهود هم حاضر نیستند بیایند و شهادت بدهند چون من در حضور انها امضا نکرده ام(شهود دوتا برادرش و پسر عمویش هستند) ودر حقیقت در بنگاه املاک تنظیم نشده.
خدا شاهدم باشه که پدرم با زور و تهدید مادرم به طلاق مجبورمان کرد وکالت بدم (تازه از سربازی برگشته بودم ) این طور مسایل در قوم بلوچ که قومی متعصب و قانون گریز هستند چیز عجیبی نیست و متاسفانه با زنانشان مثل برده رفتار میکنند.
من به گفته جنابعالی عمل کردم و رفتم دفتر خونه و تقاضای انتقال به نام مادرم کردم (که متاسفانه سرطان دارند و چند ماهی بیشتر زنده نیستندو با این کارم میخواهم خیالش را راحت کنم که به همه فرزندانش ارث از ملکش میرسد) متاسفانه شهرداری یه مقداری طول میکشد و جریمه هایی هم در نظر گرفته بابت ساخت حمام و ...

از انطرف پدرم هم رفته شکایت کرده و نوبت دادگاه برای تاریخ 1/5/95 هستش.

تاریخ مبایعه نامه دستنویسی که تنظیم کرده مال سال 69 هستش که انزمان من 13 ساله بوده ام (پر واضحه که من انزمان هیچ امضایی نداده ام و امضای من نام خود من(چنگیز) با خط انگلیسی به هم پیوسته هستش ) یعنی تازه اول کلاس راهنمایی رفته بودم که الفبای انگلیسی تازه یاد میدند و پدرم یادش رفته که اونزمان امضای من این نبوده یعنی اصلا امضایی نداشتم .

1: ایا از پسر 13 ساله مبایعه نامه گرفتن ارزش قانونی دارد؟
2:ایا شهادت برداران و خواهرانم که انزمان سنشان بین 14 تا 17 سال داشتند معتبر هستش؟
3: ایا باید منتظر تاریخ احضار در دادگاه [ که البته برگه احضاریه نه مهر شعبه بازپرسی داشت و نه تمبر ] ( که پدرم خواستار شده) شوم؟ یا خودم باید برم شکایت کنم؟ و مدعی بشم که یک مبایعه نامه( یا واگذاری ملک به مادرم ) دارم که تاریخش مال قبل از وکالت هست و پدرم با ارعاب و ترساندن من و مادرم مجبورم کرد وکالت بدم.
اینها اخرین سوالات من هستند لطفا و خواهشا پاسخ دهید.
4: ایا با توجه به شرایط بنده( دادن وکالت ) میتوانم ملک را بفروشم و سهمیه برادران و خواهرانم رو بهشون بدم؟

با ارزوی سلامتی و طول عمر برای شما عزیزان که بستری برای کمک به ستم دیدگان فراهم نموده اید. خدا خیرتان دهد
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مالیات و مسئولیت های استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی masoudfn 3 1,565 ۱۳ بهمن ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۹ : ۱۷
آخرین ارسال: پونه تندرو
  ابطال وکالت بلا عزل rezaazod 0 1,398 ۱۲ شهريور ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۱۳ : ۱۰
آخرین ارسال: rezaazod
  سو استفاده از مدارک و اطلاعات و سیمکارت و تعویض ان بدون اختیار و اط amirdiba 1 4,939 ۱۲ دي ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۴ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  استفاده از مدرک دانشگاهی اینجانب جهت رتبه بندی بدون اطلاع اینجانب erfaan28 1 4,130 ۳۰ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۰ : ۰۹
آخرین ارسال: حکمت
  استفاده غیر قانونی از مدرک تحصیلی saman.sistan 4 6,880 ۲۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۴ : ۱۴
آخرین ارسال: saman.sistan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان