امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوء استفاده پدر از کم سوادی و سادگی پسر و گرفتن وکالت بلا عزل
(۲۰ فروردين ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۷ : ۱۸)چنگیزوند نوشته است: درود.
اگه مبایعه نامه غیر رسمی یا همون دست( که تاریخش قبل وکالت نامه باشه ) نویس داشته باشیم که در اون منزل رو به مادرم فروخته باشم ، اعتبار دارد ؟ و باعث بطلان وکالت میشود؟ و ایا اشکالی برای من ندارد؟

بر فرض که خدای ناکرده موفق نشدیم ایا میتوان تقاضای دریافت ثمن کنم؟{ ارزش کنونی ملک تقریبا 700 میلیون میباشد }
با سپاس و ارزوی سلامتی برای شما خیرخواهان بزرگوار.

اول اینکه باید ببینید پدرتان در کنار وکالت نامه آیا مبایعه نامه هم دارند یا نه ؟ اگر نداشته باشند شما میتوانید سند را به اسم هر شخصی که میخواهید انتقال دهید البته اگر هنوز سند به اسم پدرتان صادر نشده است . در خصوص مطالبه ثمن معامله نیز میتوانید اقدام کنید . البته کمی زمانبر خواهد بود . بهترین راه همان است که شما مبایعه نامه ای با حضور شهود تنظیم کنید و تاریخ آن را به قبل از وکالتنامه تنظیم کنید . بعد کارهای صدور سند و مراحل انتقال را انجام دهید .
اینکه بهترین راه کدام است ، بستگی به مواردی هست که عرض کردم .
از شکست نترسید، از این بترسید که سال آینده همین جایی باشید که امروز هستید
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مالیات و مسئولیت های استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی masoudfn 3 1,575 ۱۳ بهمن ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۹ : ۱۷
آخرین ارسال: پونه تندرو
  ابطال وکالت بلا عزل rezaazod 0 1,398 ۱۲ شهريور ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۱۳ : ۱۰
آخرین ارسال: rezaazod
  سو استفاده از مدارک و اطلاعات و سیمکارت و تعویض ان بدون اختیار و اط amirdiba 1 4,939 ۱۲ دي ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۴ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  استفاده از مدرک دانشگاهی اینجانب جهت رتبه بندی بدون اطلاع اینجانب erfaan28 1 4,130 ۳۰ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۰ : ۰۹
آخرین ارسال: حکمت
  استفاده غیر قانونی از مدرک تحصیلی saman.sistan 4 6,880 ۲۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۴ : ۱۴
آخرین ارسال: saman.sistan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان