امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوء استفاده پدر از کم سوادی و سادگی پسر و گرفتن وکالت بلا عزل
خداوند متعال به شما جزای خیر و سلامتی عطا فرماید که به مردم کمک میکنید. امین
درود: موکل بنده وکیل پدرم
مورد وکالت دریافت مفاصا حساب و مجوزهای مربوطه و وجود ضوابط انتقالی یک باب منزل ششدانگ ------------------با کلیه متعلقات و ماحقات مربوطه به نلم خود یا هرکس دیگر و به هر مبلغ و تنظیم سند رسمی و امضا ذیل اسناد و اوراق و دفتر مربوطه و اسقاط خیارات و قبض و اقباض و ثمن و مثمن و طی کلیه تشریفات و جریانات قانونی و در صورت بروز اشکال رفع اشکالات متصوره ثبت گردید.
حدود اختیارات وکیل نامبرده بالا در مورد وکالت به شرح فوق دارای کلیه اختیارات قانونی بوده و اقدام و امضا وکیل مرقوم در تمامی مراحل و موارد مربوطه به مورد وکالت به منزله اقدام و امضا وکیل معتبر و نافذ میباشد با حق توکیل غیر و موکل ضمن عقد لازم و خارج حق عزل وکیل را مادام الحیلت از خود سلب و ساقط نمود./.
مادرم در 8 سالگی این زمین رو از شخص دیگری مستقیم به نام بنده انتقال داه و سند رسمی خورده است .سال 1378 مادرم گفت به پدرت وکالت بده تا سند رو از نام تو دربیاره و به نام 9 برادر و خواهرت کند . من هم وکالت دادم واز ماهیت وکالتها اصلا با خبر نبودم. پدرم با زرنگی وکالت رو به نام خودشون تنظیم کرده اند . بعد یک کاغذ اوردند(که یک وصیت نامه غیر رسمی بوده) و به مادرم و خونواده ام نشان داده اند که ببینید سند رو از نام پسرت در اوردم و به نام برادران و خواهرانش کرده ام . اینها هم قبول کرده اند. سپس پنهانی رفته و اقدام کرده و گفته که سند اصلی در اسباب کشی گم شده و تا یک قدمی صدور سند به نام خودشون پیش رفته اند .که خوشبختانه به لطف خدا با خبر شدیم و جلوی صدور سند المثنی رو توسط ایشون گرفتم. ما اصلا قصد انتقال به ایشان رو نداشتیم و ایشام هم پولی به من نداده اند ایا منطقی هست که یک نفر یک خونه رو بدون دریافت پول به دیگری انتقال دهد؟
سوال: ایا به جرم خیانت در امانت و تضییع حق خونواده ام میتوانم از ایشان شکایت کنم؟
و سوال دوم: ایا مورد وکالت که همان انتقال هست رو خودم میتوانم انجام دهم ؟
و اخرین سوال: ایا میتوانم صورت جلسه ای با امضای برادران و خواهرانم مبنی بر اینکه این ملک درحقیقت مال مادرم بوده و به نام من زده و قصد ونیت ما از وکالت -انتقال مذکور(به نام خواهران و برادران)بوده و به دادگاه ارایه دهم؟

ایا الان که درخواست جلوگیری از صدور سند المثنی نوشتم و روی پرونده (در ثبت املاک و اسناد) گذاشتم ایشان میتوانند که با پارتی بازی یا هر شکل دیگه سند به نام خودشون بزنند. با تشکر فراوان و ارزوی سلامتی برای شما
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
سوء استفاده پدر از کم سوادی و سادگی پسر و گرفتن وکالت بلا عزل - توسط چنگیزوند - ۱۹ فروردين ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۰ : ۰۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مالیات و مسئولیت های استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی masoudfn 3 1,565 ۱۳ بهمن ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۹ : ۱۷
آخرین ارسال: پونه تندرو
  ابطال وکالت بلا عزل rezaazod 0 1,398 ۱۲ شهريور ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۱۳ : ۱۰
آخرین ارسال: rezaazod
  سو استفاده از مدارک و اطلاعات و سیمکارت و تعویض ان بدون اختیار و اط amirdiba 1 4,939 ۱۲ دي ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۴ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  استفاده از مدرک دانشگاهی اینجانب جهت رتبه بندی بدون اطلاع اینجانب erfaan28 1 4,130 ۳۰ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۰ : ۰۹
آخرین ارسال: حکمت
  استفاده غیر قانونی از مدرک تحصیلی saman.sistan 4 6,880 ۲۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۴ : ۱۴
آخرین ارسال: saman.sistan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان