امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق
نیگاه کنید من که برای طلاق توافقی با این شرایط دیگه حاضر نباشم چه اتفاقی میوفته و دیگه مشاوره اخر که 19 تیرماه هست نروم برای نوشتن نامه نهایی و یا برویم و من بگویم که نفقه فرزند که اینها گفتند نصفش یعنی ماهیانه 125000 تومن بدهم هم ندارم که بدهم واقعا هم ندارم و بعد اینها هم که شاید قبول نکنند و همه چیز بلاتکلیف میماند یا توی این مدت خودم تلفنی بهشون بگم!
و بگویم من طلاق نمیدهم و الان هم یک پارکینگ کرایه کردم به متراژ 15 متر قولنامه هم دارم بیاد زندگی کنیم
یا اینکه بگویم من یه خونه هر نقطه شهر که شد بنا به وسع مالی براش میگیرم بیاد سر خونه و زندگیش!
ضمناً این جایی هم که الان اجاره کردند آدرسش رو ندارند و فعلا که دستشون به من نمیرسه! راهی دارند که بخواهند منو پیدا کنند!
در ضمن ده ماه هست خونه که مال مادرش بوده و اومده قفل زده دخترش رو هم برده خونه خودش و وسایل رو هم گرو کشی برداشته اینها دردی از من دوا میکنه بخواهم مطرح کنم برای شکواییه!
لطفا راه هایی که در پیش روی دارم رو راهنمایی کنید که طلاق توافقی رو بهم بزنیم چی میشه و بعد من برم شکواییه بنویسم یا نه دستشون رو بزارم تو حنا و اونام که جامو نمی دونند!

با سپاس
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق - توسط internet - ۱۴ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۷ : ۱۰
RE: حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق - توسط internet - ۱۱ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۹ : ۱۸

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدارک لازم برای طلاق توافقی vakil 2 6,375 ۱۲ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: afraclinic
  داشتن فرزند خوانده چه شرایطی دارد؟؟؟ vakilt 0 660 ۲۳ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۴۷ : ۱۲
آخرین ارسال: vakilt
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی vakil 0 3,258 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۰ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان