امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق
خسته نباشید
البته از سر مصالحه و کوتاه اومدن و اینکه بخواهم وضعیت رو بسنجم بهشون به همسرم پیام دادم ولی دیدم بی فایده است و اینها تصمیم خودشون رو گرفتند.
امروز همسرم پیام داده که پیش وکیل رفتند و وکیل گفته وقتی تمام حقت رو ببخشی (همسر زن) که قیم کودک بشی پدرش دیگه حق دیدار نداره
یه سوال دیگه هم داشتم اینکه بنده برم یه منزل خیلی معمولی و حالا کوچک در حد وسع خودم تهیه کنم و بگم حالا همسرم برگرده سر خونه و زندگی آیا میتونم چنین چیزی مطرح کنم و اصلا زیر بار طلاق و حضانت و جدایی و ... نروم (البته خودم به ادامه زندگی با این همسر خوشبین نیستم)!
ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که بنده به خاطر قرارگرفتن در شرایطی که الان هستم یه حالتی گیجی و مبهوت شدن دارم و واقعاً نمیدونم درک کنم که چی درسته چی غلط و باید چیکار کنم یعنی دو جان گرفتار شدم و نمیدونم باید واقعاً چیکار کنم!
این مطلب را جایی خوندم لطفا راهنمایی بفرمائید چون فکر می کنم به مشکل بنده نزدیک باشه:
نقل‌قول: سلب حضانت از زن بعد از واگذاری حق حضانت

سوال : در صورتی که زن و شوهر با توافق از هم طلاق بگیرند و مرد حق حضانت فرزندان را به زن واگذار کند آیا مرد بعد از مدتی می تواند تقاضای سلب حضانت فرزندان را از زن بنماید

پاسخ : ‌زوجین مزبور با توافق خویش حضانت فرزندان مشترک را به زوجه محول نموده و بر همین اساس اقدام به طلاق کرده‌اند، هرگاه زوج بر خلاف توافق خود، تقاضای سلب حضانت فرزندان را از مادر بنماید، اگر علت حادث و جدیدی برای سلب حضانت از زوجه عنوان نکرده باشد، با توجه به تعیین تکلیف این قضیه با توافق زوجین و لازم‌الوفا بودن توافق مزبور بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی، موضوع خواسته زوج محکوم به ردّ است.

نیاز به راهنمایی و استفاده از تجارب اساتید و دوستان محترم
با سپاس
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق - توسط internet - ۱۴ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۷ : ۱۰
RE: حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق - توسط internet - ۱۱ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۹ : ۱۸

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدارک لازم برای طلاق توافقی vakil 2 6,375 ۱۲ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: afraclinic
  داشتن فرزند خوانده چه شرایطی دارد؟؟؟ vakilt 0 660 ۲۳ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۴۷ : ۱۲
آخرین ارسال: vakilt
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی vakil 0 3,258 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۰ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان