امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق
سلام
بنده (شوهر 40 ساله) سه چهار سالی میشه ازدواج کردم که حاصلش یک فرزند پسر هست (2.5 ساله)
ضمناً در این مدت سه چهار سال در منزلی که مادر خانمم در اختیارمون قرار داده بود بسر میبردیم و زندگی می کردیم.
مدت شش ماه هست که به خاطر (عدم تفاهم)، همسرم (زن 31 ساله) و فرزندم در خانه مادر خانمم زندگی میکنند و این مدت هم بنده از دیدن فرزندم محروم!
حال بعد از شش ماه همسرم درخواست داده که مهریه (514 سکه) و نفقه و اجرت المثل رو نمیخواهند و طلاق بگیریم به شرط حضانت کامل فرزند به مادرش و عدم دیدار از فرزند.
هنوز هیچ دعوی حقوقی و ... در دادگاه مطرح نشده تا جایی که اطلاع دارم همسرم هم اقدامی نکرده است!
حال سوالم از اساتید محترم:
به نظرتون چیکار کنم آیا به صورت کامل حق حضانت را به خانمم بدهم دیگه از لحاظ قانونی حق دیدار فرزندم را ندارم؟ و اگر ندارم تا کی و به چه شکلی هست
علت جدایی عدم تفاهم با همسر و عدم درک متقابل و دعوا و بحث های اقتصادی و عدم هماهنگی بین دخل و خرج که آخرش به ته خط رسیدیم و طی این شش ماه که تنها هستم از لحاظ اعصاب با اینکه از دیدار همسر و فرزند محرومم ولی از لحاظ اعصاب و استرس و دعوا و جنگ و جدل در آرامش به سر میبرم!
با سپاس
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق - توسط internet - ۱۴ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۷ : ۱۰
RE: حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق - توسط internet - ۱۱ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۹ : ۱۸

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدارک لازم برای طلاق توافقی vakil 2 6,375 ۱۲ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: afraclinic
  داشتن فرزند خوانده چه شرایطی دارد؟؟؟ vakilt 0 660 ۲۳ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۴۷ : ۱۲
آخرین ارسال: vakilt
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی vakil 0 3,258 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۰ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان