امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفت و امد مشکوک همسایه
با سلام ممنون از درک بالای شما اما بزرگوار قانون و رویه جاری بر خلاف تفکرات عامه پسند بوده در قانون هر کس مسئول اعمال خودشه تفسیر شده همانگونه که ملاحظه میفرمایید شما نوشته اید محله ما از نظر قانون شما فقط مالک ملک شخصی خود هستید کمی توجه بفرمایید اگر شما ساکن آپارتمانی باشید که مالکین دیگری هم ساکن باشند (چه مالک و چه مستاجر)در این حالت دیگر شما مالک مشاعات نیستید چون مشاعات حالت اشاعه داشته و مالکیت عام ساکنین و کسی حق تصرف نداشته از این بیان خواسم بگویم شما فقط مالک ملک خود هستید و نه محله این تفکر باعث شده که شما جمع بسته بگویید محله ما که این یک اصطلاح غلط رایج قدیمیست لذا به نظر بنده شما تحت تاثیر قرار گرفته اید یا تحت تاثیر اعمال خلاف این شخص یا تحت تاثیر سخنان بقول بیانات شما هم محلیاتون لذا به نظر بنده شکایت و هرگونه اقدامی هیچ آثار مثبتی نداشته بجز دشمن تراشی بزرگوار آمار اعتیاد ،ایدز،سرقت،تن فروشی و.... در کشور بیداد میکند و با توجه به قانون مجازات جدید و آئین دادرسی کیفری جدید فاتحه مملکت خوانده شده فقط چند جرم محدود و خاص تعزیزی و یا حدی قابلیت پیگیری و مجازات دارد جرائمی مانند جرائم سیاسی و امنیتی،قتل،شرارت،قمه کشی،آدم ربایی وچند جرم دیگر متاسفانه سیاست قضایی کشور به سمت زندان زدایی پیش میرود بعد شما فکر یه معتاد که تریاک میکشه یا حشیش میکشه هستید چون تنها فکر میکنم این دو ماده مخدر بوش زیاده بقیه فکر کنم بو هم ندارند تازه به نظر من مواد مخدر چیز خوبی نیست ولی این دوتا شرف دارند نسب مواد مخدر صنعتی و هروئین لذا همانگونه که بیان کردم میتونی به 110 یا اداره مواد مخدر زنگ بزنی و نا محسوس گزارش کنی ولی عملاً نتیجه ای نداشته جز سر خوردگی به این دلیل که اگر معتاد هم باشد یه جریمه میشه باز میاد فقط بار روحیش برای شما میمونه که هی بگید قانون نیست فلان بیسار.... پس چرا کاری کنیم که نه سود مادی داره و نه سود معنوی چون الان بر اساس سیاستهای کلی نظام شرف دولت شده به هر طریقی درآمد کسب کنه مالیات،جرایم و.... برو رای بده شاید یه دستمال بدست دیگه بره جیبشو پرکنه چون این مفتخورهای کلاشن که این قوانین خلاف شرع رو تصویب می کنند در صورتی که زمان پیامبر بود گردن این بی وجدانهارو میزد این حروم لقمه ها مملکتو به لجن کشیدن نه این معتاد خدا زده و مسائل بسیار دیگر که از حوصله بیان خارجه این نظر و ارشاد شخصی بنده بوده
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
رفت و امد مشکوک همسایه - توسط saeid1346 - ۷ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۵ : ۰۴

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راه حل حقوقی برای سرک کشیدن همسایه maziyar12 2 3,513 ۲۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۹ : ۲۳
آخرین ارسال: حکمت
  ایجاد مشکل از همسایه ها vahid_nemesis 5 7,345 ۲۴ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۸ : ۰۶
آخرین ارسال: Ebiii
  شکایت از همسایه بعلت ایجاد خسارت به ماشین hamedm 2 8,847 ۱۵ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۰ : ۱۲
آخرین ارسال: hamedm
  طرح شکایت از همسایه مجید خوش نظری 4 7,485 ۲۰ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۹ : ۰۸
آخرین ارسال: کامیاب
  مشکل همسایه خانه مجردی saeid1346 12 15,949 ۱ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۶ : ۰۹
آخرین ارسال: saeid1346

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان