امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفت و امد مشکوک همسایه
با سلام خدمت مخاطب محترم در مورد بیانات شما چند نکته را جهت ارشاد عرض میکنم در کشور ما و رویه جاری تا زمانی که جرمی واقع نشود و آن جرم با قواعد و تعاریف موضوع جرم مطابقت نداشته باشد نمیتوان آن عمل را جرم قلمداد نمود لذا با عنایت به بیانات شما عمل و برداشت شما بیشتر نزدیک به جرم بوده تا عمل اشخاصی که توضیح داده اید زیرا یک مالک یا مستاجر و یا هر شخصی که به محلی رفت و آمد میکند دلیل بر مجرم بودن نیست مثلاً تا حتی مطابق قانون ایران آمده شروع به جرم جرم نیست لذا من پیشا پیش پوزش میطلبم شما نه قاضی بوده و نه دادستان و نه ضابط قضایی و نا مسئول و کلانتر محله لذا این عمل شما خودش دخالت در اموری بوده که به شما ارتباط ندارد زیرا در صورت شکایت و یا گزارش و پیگیری و اگر اثبات شود عمل شما خلاف واقع بوده به شما جرم افترا قابل انتصاب بوده متاسفانه در جامعه فعلی ایران اکثراً تفکر عامه درحال کنکاش در مواردی بوده که به آنها ارتباط نداشته آنهم از سر جهل به قانون لذا شما فقط مسئول دقت و حفاظت از منزل خود آنهم داخلش بوده اگر هر کس بخواهد مانند شما فکر کند و فکر کند تفکر و نظرش درست است سنگ روی سنگ بند نمیشود دائماً یا پلیس در حال تردد و سرک کشیدن بیمورد باشد یا دائماً درگیری ایجاد شده و.... لذا امور و املاک دیگران و رفت و آمد دیگران به هیچ کس تا زمانی که جرمی واقع نشده ارتباطی ندارد وقتی جرمی واقع شد در آن زمان نظر و شهادت شما میتواند کمک باشد و نه دخالت شما پیشگیری و درمان مربوط به علم پزشکی و جرم شناسی بوده ونه مربوط به اصول و روابط اجتماعی با عرض پوزش مجدد به این نظر شما در امور جتماعی فضولی در امری که به شما ارتباط ندارد بوده زیرا عوام فکر میکنند بزرگ محل هستند یا گردن گلفت محل و خودرا با تفکرات پوچشان درگیر امور نا مربوط نموده که عواقبش میتواند بسیار بد باشد بنده خود موردی مانند شما دیدم که عاقبت کسی که مانند شما فکر میکرده به قتل انجامیده و پس از تحقیق مرجع قضایی همین شخص فضولی که سرک میکشیده و دخالت کرده بالای دار رفته بزرگوار شما و کلیه انسانها من شما و دیگران همگی بندگان خدا هستیم و با نوع پوشش و رفت و آمد نمیتوان به ماهیت و تفکر دیگران پی برد لذا به شما توصیه میکنم عمل و تفکر شما از نظر بنده خلاف عرف و شرع و قانون بوده فقط کمی به بیانات بنده فکر کنید شما هم مانند او یک بنده خدا و شهروندید خود من کسی را مشناختم و دیده بودم ثروتش بیلیار بوده اا نوع پوشش او از یک گدا بدتر بوده یا گدایی میکرد یا آشغال جمع میکرد و میفروخت پس به نظر بنده شما فکر خودتان باشید نه دیگران و محل و فکر کنید و هواستان به خانه خودتان باشید اما در مورد اطلاع به پلیس جهت برسی که این فرد چه کسی بوده که در محل رفت و آمد میکند و ایشان را نمیشناسید شاید خالی از لطف نباشد ولی بیان و تفکر اینکه سلرق است مواد فروش است کارتن خواب است و..... معنی ندارد فقط کمی به بیانات بنده فکر کنید این نظر بنده برای امر به معروف و عواقب قانونی تفکرات شما بوده این نظر شخصی بنده بوده
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
رفت و امد مشکوک همسایه - توسط saeid1346 - ۷ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۵ : ۰۴

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راه حل حقوقی برای سرک کشیدن همسایه maziyar12 2 3,513 ۲۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۹ : ۲۳
آخرین ارسال: حکمت
  ایجاد مشکل از همسایه ها vahid_nemesis 5 7,345 ۲۴ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۸ : ۰۶
آخرین ارسال: Ebiii
  شکایت از همسایه بعلت ایجاد خسارت به ماشین hamedm 2 8,847 ۱۵ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۰ : ۱۲
آخرین ارسال: hamedm
  طرح شکایت از همسایه مجید خوش نظری 4 7,485 ۲۰ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۹ : ۰۸
آخرین ارسال: کامیاب
  مشکل همسایه خانه مجردی saeid1346 12 15,949 ۱ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۶ : ۰۹
آخرین ارسال: saeid1346

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان