امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتیجه نهایی دادگاه در مورد دیه حین تصادف(دوستان مطلع کمک کنند)
سلام خدمت دوستان بنده ابان ماه یه تصادف داشتم که طرف مقابلم مقصر بوده و من صدمه جانی هم دیدم چن تا حارصه و کبودی ... . در کمتر از 1 هفته مبلغ خسارت بیمه ماشینو گرفتیم و کارای پزشکی قانونی رو هم انجام دادیم تمام و کمال اسفند ماه احضاریه رسید که مبنی بر شکایت من از طرف مقابلم و بیمه ایران که حاظر بشیم حالا میخاسم بدونم این اخرین مرحله هستش ؟ (نزدیک 5 ماه گذشته از این قضیه خیلی طولانی شده) و اینکه کی میتونم خسارتمو از دیه بگیرم همون روز نمیتونم بگیرم ؟ و اینکه صدمات من بدین شرح بوده Sadخراشیدگی زیر چشم (حارصه) - کبودی تیغه بینی سمت راست - کبودی مخاط لب بالا - ساییدگی قسمت فوقانی میانی پیشانی (حارصه) - ساییدگی قسمت قدامی میانی ساق و قسمت تحتانی قدامی ران چپ (جمعا 2 حارصه ) - متالم بودن کتف و گردن که معاینه مجدد نمیخاد) میتونید حدودی بهم بگید چه مبلغی میشه این صدمات ؟
دادگاه احضاریه بنده تو 10 اسفند هست بیمه همون روز میتونه خسارت بنده رو بده دیگه ؟ بیمه ایران
دوستان اگه اطلاع دارید دریغ نکنید
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
نتیجه نهایی دادگاه در مورد دیه حین تصادف(دوستان مطلع کمک کنند) - توسط alirezakhaki - ۴ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۵ : ۲۱

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up دوستان گلم جهت نظر و راهنمایی با ارزش شما نیاز هست arazco 2 138 ۹ شهريور ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۱۴ : ۰۳
آخرین ارسال: arazco
  مورد عجیب در بازپرسی پرونده...انتقال پرونده به دادستانی تهران robert 3 5,499 ۴ شهريور ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۰۵ : ۰۸
  نظرتون در این مورد .. !؟ h_dev 2 4,674 ۴ شهريور ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۵۶ : ۰۷
  انچه در مورد داوری حقوقی باید بدانیم arazco 0 105 ۱ شهريور ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۳۱ : ۱۶
  مراحل رسیدگی به تصادف جرحی zohamasadi 2 3,945 ۱ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۱ : ۱۲
آخرین ارسال: zohamasadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان