امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتهام کلاه برداری
با سلام خدمت دوست بزرگوار جناب حکمت و تشکر از بیانات ایشان مخاطب محترم با توجه به شرح ماوقع توسط شما به نظر بنده عمل شما قانوناً شامل کلاهبرداری (با این وصف که ما در قانون جاری کشور چیزی به نام دلالی و یا کسب و تجارتی بعنوان واسطه گری شخصی جهت دریافت ویزا جهت انتقال یا مسافرت نداشته و فقط این امر توسط شرکتهای ایرانگردی جهانگردی و دفاتر هواپیمایی مجاز و دارای مجوز صورت میپذیرد و چون عمل شما خلاف قانون و رویه بوده و ا اخفال اشخاص همراه بوده صریح کلاهبرداری بوده همچنین شما با عقد قرارداد جعلی نتنها کلاهبرداری را به اثبات رسانده اید بلکه جعل اسناد مربوط به ثبت شرکتها مانند نام تجاری و همچنین مهر و امضاء نموده اید و شما همانگونه که بیان نموده بودید باید ویزای کانادا دریافت مینمودید نه اروپا زیرا ویزای اروپا زمینه و پایه ای جهت اخذ ویزای کانادا بوده و قطع روابط کاناداو دریافت ویزای اروپا هیچ تاثیری در ماهیت قرارداد شما نداشته و ندارد لذا قطعاً با وکلای مختلف مشاوره داشته و تحقیقات بسیار نموده اید بزرگوار شما بروید از شاکی خود رضایت بگیرید حتی اگر 50 میلیون تومان بدهید ببخشید با ننه من قریبمو داستان بافی من ویزای اروپا گرفتمو..... مشکل شما نتنها حل نمیشود بلکه بدتر هم میشود اگر پرونده در مرحله دادسرا بوده هرچه سریعتر دنبال رضایت باشید چون فکر کنم در واخواهی شما در صورت رسیدگی علاوه بر رد مال و زندان بیشتر به توجه به جعل اسناد نیز و تشدید مجازات هم درپی خواهد داشت این نظر و برداشت حقوقی و شخصی بنده بوده
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
اتهام کلاه برداری - توسط 313SA - ۲۶ دي ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۰ : ۱۵

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلاه برداری در یک موضوع pedrammax 4 7,225 ۲ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۲ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت
  برداشتن یک اتهام در دادگاه تجدید نظر armin125 3 5,818 ۲۳ مهر ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۳ : ۰۸
  چند مورد عنوان اتهام علیه این همسایه مزاحم وجود دارد؟ om-zaf 11 16,137 ۱۳ ارديبهشت ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۰ : ۲۳
  عامل تام اتهام arm6628 4 6,959 ۲۶ مهر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۷ : ۲۳
آخرین ارسال: کامیاب
Video شکایت از وزارت نیرو به اتهام انتقال غیر قانونی تمام آب زاینده رود Mehran 0 4,080 ۲۵ تير ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۳ : ۰۰
آخرین ارسال: Mehran

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان