امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این موضوع حقوقی هست یا کیفری ؟
با سلام مجدد خدمت تمام دوستان عزیز به ویژه استاد تیموری و جناب حکمت .
دوستان شرمنده ، من مدتی تهران نبودم به خاطر همین برای مطرح کردن مواردی پیرامون موضوع همین تاپیک ، دوباره این تاپیک رو بالا میارم ( و تاپیک جدیدی ایجاد نکردم ) .

در رابطه با تامین دلیل برای اون فیش ها مطرح شده یه سری توضیحاتی خدمتتون عرض می کنم و منتظر نظرات ارزشمند دوستان هستم :
من با این بنده خدا ( مالک ) در رابطه با فیش ها خیلی صحبت کردم و ایشان توضیح دادند که : " من برای پرداخت هزینه هایی که به عهده ام بود به شهرداری مراجعه کردم و شهرداری برای من چند فیش کاملا چاپی ( به صورتی که نام و مشخصات من در آن چاپ شده بود ) صادر کرد و من هم اون فیش ها رو به بانک داخل خود شهرداری بردم و پول رو دادم و مسئول بانک هم پشت فیش ها رسید رو به صورت چاپی درج کرد ( که البته نامی از پرداخت کننده نیست فقط تاریخ و سریال پرداخت هست ) و هیچ جایی رو امضا یا انگشت نزدم و هیچ فرمی رو برای این پرداخت ها پر نکردم ! "

با توجه به شرحی که از زبان مالک خدمتتون عرض کردم ، سوالاتم از خدمت دوستان عزیز اینه که :
1 - ما الان به چه صورت درخواست تامین دلیل بدیم ؟ ( با توجه به اینکه هیچ امضا و مدرکی در میان نیست چگونه باید عمل کرد ؟ در قسمت تعیین خواسته و بهای آن چه چیزی بنویسیم ؟ چه دلایل و مدارکی ارائه بدیم ؟ و ... ) .
2 - با توجه به اینکه اصل چند تا از فیش ها به دست بساز بفروشه افتاده آیا باز هم میتوان در قسمت خواسته گم شدن فیش ها رو مطرح کرد ؟
3 - حتما باید برای تامین دلیل به شورای حل اختلاف مراجعه کنیم یا به دادسرا هم میشه مراجعه کرد ؟

بی نهایت سپاسگذارم Shy @
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
این موضوع حقوقی هست یا کیفری ؟ - توسط h_dev - ۱۶ دي ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۴ : ۲۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انچه در مورد داوری حقوقی باید بدانیم arazco 0 105 ۱ شهريور ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۳۱ : ۱۶
آخرین ارسال: arazco
  نیازمند نظریات حقوقی دوستان در مورد اجرای احکام کامیاب 1 3,758 ۱۴ تير ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۶ : ۱۳
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  دوستان خواهشمندم هرگونه نظر حقوقی داشته در اینمورد بیان بفرمائی کامیاب 4 8,994 ۱۹ بهمن ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۳ : ۰۲
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  آیا این موضوع طلب خسارت بر خسارت است ؟ h_dev 20 25,278 ۱۳ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۱ : ۰۹
آخرین ارسال: h_dev

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان