امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش اموال غیر منقول
با تشکر به استحضار میرساند
1-نیمی از سکه ها را تهیه نموده ام(کلا 220 سکه است)
2- مراتب را به قاضی اعلام کردم وتقاضای مهلت سه وحداکثر پنج ماهه نمودم که موافقت نکرد
3-هنوز به روزنامه اگهی نشده
4-یکبار کارشناسی شده که با اعتراض من هیت سه نفره کارشناسی تشکیل وهنوز نظر خود را اعلام نکرده اند
5- قاضی فقط با اصرار من قبول کرد که سکه های تهیه شده را تحویل بدهم تا در صورت عدم امکان تهیه مابقی .بدهی کمتری در مزایده داشته باشم
--هدف مدعی له مشارکت درسهم منزل مسکونی است(چون به احتمال زیاد شخص ثالثی در مزائده شرکت نمیکند و برنده مدعی له با قیمت کارشناسی خواهد بود که هدفش همان است که عرض کردم و قظعا تقاضای مشارکت در ملکیت را خواهد داد. که در این صورت در نهایت این من هستم که باید خانه را ترک کنم . حتی اگر صاحب نیم دانگ هم بشود)
--البته تمام سعی را بر جلوگیری از این اتفاق خواهم کرد چون به صلاح خودم و فرزندانم نیست
--اما با فرض اینکه این اتفاق بیوفتد ایا پرداخت وثیقه وام بانکی که قظعا قبل از انتقال سند توسظ مدعی له صورت میگیرد در نهایت به حساب بدهی اینجانب خواهد امد؟ در صورتیکه من فقظ ضامن بوده ام و خودم وامی نگرفته ام
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
فروش اموال غیر منقول - توسط شاهرخ - ۹ مهر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۱ : ۱۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طلاق و اموال شوهر و مهریه 1000 سکه به چه شکل هست! internet 3 8,859 ۲۹ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۸ : ۱۶
آخرین ارسال: hamid79
  مهریه و اموال زن تکلیفش چی میشه؟ mokh_pascal 3 16,726 ۱۶ شهريور ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۴۹ : ۲۱
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان