امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید زمین قولنامه ای
با سلام . من میخواهم یک زمین قولنامه ای بخرم به مساحت هشتاد متر مربع. موقعیت زمین به اینصورت است که سمت چپ و راست و پشت زمینی که میخواهم بخرم ساخته شده و این زمین به مساحت 80 متر قولنامه ای است و میخواهم آنرا بخرم .1- در خرید آن به چه نکاتی باید توجه کنم یعنی چه کار کنم تا سرم کلاه نرود 2- اگر زمین را به چند نفر دیگر فروخته باشند چگونه بفهمم 3-کلاً برای محکم کاری چه مدارکی از فروشنده بخواهم .
پاسخ
سلام
آیا زمین مورد معامله دارای نسق میباشد؟
آیا هویت متعاملین اسناد عادی مرتب درج گردیده؟
آیا اطمینان دارید فروشنده مفلس نیست تادرصورت مستحق للغیردرآمدن بتوانید به ثمن خودبرسید؟
وابهامات دیگرکه حتی دراسنادرسمی به وجودخواهدآمد تاچه رسدبه سندعادی؟
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
با تشکر از بیانات دوست گرامی جناب حکمت بنده نظرات شخصی خود را بیان مینمایم مخاطب محترم در خرید زمین قولنامه ای اصل اول احراز همیت فروشنده و اثبات مالکیت فروشنده بوده خواه سند عادی باشد یا رسمی سپس مطابقت مدارک با محل وقوع ملک سپس در صورت وجود ایادی ماقبل دریافت کلیه قراردادهای ماقبل تا آخرین نفر به همراه کپی شناسنامه و کارت ملی مالک و دارندگان قرارداد و کپی سند مالکیت و برسی قراردادها با کپی مصدق سند اصلی و وجود دوشاهد مرد یا شهود بیشتر یا معتمدین محل بعنوان شاهد و قید خسارت قابل توجه در صورت مستحق غیر در آمدن و همچنین در صورت امکان دریافت ضامن معتبر در صورت هرگونه فساد بتوانید به حق خود برسیداین نظر کوتاه بنده در مورد سوال حضرتعالی میباشد
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تفاوت سند زمین شهری با منگوله دار چیه؟ mg_mahyar 4 9,502 ۱۷ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۲ : ۲۲
آخرین ارسال: کامیاب
  مشکل و ابهام در خرید ملک hamid6686 5 10,166 ۱۵ دي ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۰ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت
Big Grin درخواست مشاوره برای خرید ملک پیروز 4 7,582 ۲۳ فروردين ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۰ : ۲۳
آخرین ارسال: پیروز
  زمین معوض رزا 8 13,211 ۲۷ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۳ : ۱۸
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  خرید زمین به صورت شریکی behnam277 3 7,950 ۳۰ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۲ : ۰۰
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان