امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش اموال توقیفی
با سلام

مشکلات اجرایی و کاستی و نواقص قانونی در خصوص فروش اموال توقیف شده در اجرای احکام مدنی چیست ؟
پاسخ
سلام
حواشی پیرامون آن زیادوخارج از بحث، مشکلتان را بفرمائیدتا دوستان راهنمائی نماید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
با سلام
مثلا در اجرای مزایده و فروش و در عمل چه مشکلاتی ممکن است پیش آید هم برای محکوم له و هم برای محکوم علیه که در قانون پیش بینی نشده یا در قانون نقص وجود دارد که نسبت به این موارد توجه کرد ؟
پاسخ
با سلام خدمت جناب حکمت و پاسخ بجای ایشان دوست گرامی مشکلات بسیار بوده و هست و همچنین سکوت قانون و عملکرد سلیقه ای دادورزان و قضات و همچنین تفاسیر به نفع محکوم علیه لذا اگر بخواهید در مورد نواقص و اعمال سلیقه ای و یا تخلف و یا مشکلات و غیره را بدانید یک مثنوی هفتاد من میشود لذا اگر دانشجو هستید خود شما باید بروید و تحقیق مستقیم کنید بنده بصورت کلی مشکلات را بازگو نموده و ذاتاً علت کلی نواقص از مجریان قانون بوده و همچنین کمی هم نقص از قانونگذار که به دلیل عدم مشاوره و استفاده از اشخاص کم سواد موجبات تصویب قوانینی میشوند که اجازه تفاسیر مختلف را به مجریان قوانین میدهند و عملاً در اکثر موارد موجبات فرار محکومان علیه را از اجرای عدالت فراهم میکنند لذا این نظر شخصی بنده بوده و در مورد ریز مشکلات هم باید عملاً وقت بگذارید و هم هزینه مالی کنید و یا اگر مشکل مشخصی مد نظر شما بوده بنا به بیانات دوست عزیز جناب حکمت همان مورد نظر خودتان را بیان کنید تا دوستان بتوانند پاسخ شما را بدهند زیرا سوال شما بسیار کلی در مورد اجرای احکام در مورد اموال منقول و غیر منقول وجود داشته و دارد این نظر شخصی بنده بوده
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
با سلام و تشکر از آقای حکمت و کامیاب

دانشجو هستم می خوام رو این موضوع کار کنم و چون مسلط به قانون و اجرا نیستم این سوالو پرسیدم . با توضیحاتی که دادین تا حدودی متوجه شدم .مسئله می خوام برام مشخص شه مشکل کجاس با ز هم از پاسخ گوییتون متشکرم
پاسخ
(۲۰ فروردين ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۹ : ۲۲)safaaa نوشته است: با سلام و تشکر از آقای حکمت و کامیاب

دانشجو هستم می خوام رو این موضوع کار کنم و چون مسلط به قانون و اجرا نیستم این سوالو پرسیدم . با توضیحاتی که دادین تا حدودی متوجه شدم .مسئله می خوام برام مشخص شه مشکل کجاس با ز هم از پاسخ گوییتون متشکرم

1 = قانون اجراي احكام مدني 1856 -قانون نحوه اجرای محکومیتهای مالی -مبحث هفتم - حفظ اموال-مبحث هشتم - حفظ اموال - تمام مقررات قانون اجرای احکام را ملاحظه ومطالعه فرمائید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش زمین های اداری Hossein1 0 1,472 ۸ اسفند ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۲۳
آخرین ارسال: Hossein1
  فروش موتوسیکلت saeid1346 3 5,470 ۶ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۵ : ۲۳
آخرین ارسال: vakil
  اعمال محكوم به(شركت با مسئولیت محدود)از اموال منقول نزد شخص ثالث smsalehimazandarani@gmail.com 1 5,174 ۳۰ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۷ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  خودرو دزديده شده كه شامل اموال ورثه اي مي باشد Scinty 1 4,815 ۲۰ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۶ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  فروش زمین شریکی siya 3 6,020 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۲ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان