امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دادخواست ابطال وکالت بلاعزل
دادخواست ابطال وکالت بلاعزل
با سلام.لطفاً راهنمایی بفرمایید.این متن دادخواست برای درخواست ابطال وکالتنامه بلاعزل مناسب است؟
رياست محترم مجتمع قضايي ..............
با سلام احتراماً به استحضار مي رساند:
اينجانب .............. با تنظيم وكالت نامه فوق الاشعاردرسال ........به خوانده جهت سهولت وتسریع درامور ،به جهت اخذیک فقره وام از بانک ..............،به ضمانت بنده وسپردن سند منزل مسکونی خویش "واقع در پلاك ثبتي شماره .......... وشماره ثبت .................... حوزه ثبتی شهرستان ............."که دروکالتنامه ذکر گردیده ،بعنوان وثیقه نزدبانک، وبا توجه به سوادکم وعدم اطلاع ازعواقب احتمالی ،وكالت بلا عزل اعطاء نموده ام. نظر به اينكه خوانده پس از انجام کار(که البته با انجام تعهداتش نیزهمراه نبوده است)، وپس از یکسال ازتنظیم وکالت نامه حاضر به حضور درثبت برای ابطال وکالت نامه نبوده وامروزوفردا نموده وازهمه مهمتر ازعودت سند ملک بنده که به امانت نزدایشان قراردارد ،امتناع می ورزد ،تا اینکه بعداز مراجعه آخر به خوانده دیگر ایشان را نیافتیم ، فلذا صدور حكم به ابطال وكالت نامه شماره ..............دفترخانه شماره .......... به استناد مواد 247 و 663 قانون مدني به انضمام كليه خسارات و هزينه دادرسي مورد استدعاست. ضمناً نظر به اينكه بيم ورود خسارت بيشتر در صورت استفاده از وكالت نامه مذكور وجود دارد بدواً صدور دستور موقت و اجراي فوري آن مستنداً به مواد 310 ،‌318‌ و 320 قانون آئين دادرسي دادگاههاي عمومي و انقلاب در امور مدني تقاضا مي گردد.
پاسخ
مخاطب محترم به نظر بنده حضرتعالی و عده ای از حقوقدانان یا بعضاً وکلا احساس میکنند که مقام قضایی فاقد تفکر بوده لذا به نظر بنده اولاً جهل به قانون مسموع نبوده و نیست حتی اگر اثبات شود فرد از بدو خلقت دور از اجتماع و بی سواد بوده ثانیاً دادن وکالت بلاعزل دلالت بر وجود امر و قراری مهم مانند بیع ،صلح و......لذا وقتی سندی رسمی تنظیم میشود ابطال آن منوط به شرایط خاص بوده اما وکالت بلاعزل امکان ابطالش با شرایط بیان شده شما غیر ممکن بوده در ضمن شرایط باطل شدن وکالت بلا عزل در قانون آمده مانند فوت وکیل یا موکل و جنون و پایان مورد وکالت و... لذا فکر میکنم یا شما خودتان را سرکار گذاشته اید و یا مشاور و وکیلی که تجربه کار نداشته و به نظر بنده با توضیحات کوتاه شما نمیتوان اظهار نظر نمود ولازمه مورد شما و ارائه راه حل دانستن جزئیات لازم میباشد این نظر شخصی بنده بوده
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
ممنون از پاسخ شما.با توجه به هدفی که برای خود درقسمت bio عنوان نمودید فکر نمی کنید عصبانیت وناراحتی شما درپاسخ به سوالات امثال ما که قانون را خوب نمیشناسیم وبه همین دلیل شما وهمکارانتان به قول خود به دنبال ساده سازی وقابل فهم کردن آن برای عامه مردم می باشید،این ذهنیت را ایجاد میکند که دیگر سوالی ازشما پرسیده نشود تا خاطر مبارک مکدر نگردد.این نظر شخصی بنده بوده.
پاسخ
دوست عزیز بنده نه ناراحت بوده و نه ناراحت هستم بلکه از اینکه کسی یک حقوقدان یا قضات را نادان فرض کند کمی خاطرم مکدر میشود درست است که فساد و اعمال سلیقه قضایی به ندرت وجود دارد و کم سوادی هم هست ولی تا به این حد نبوده که شما اینگونه در خواسته هایتان آنها را ابله فرض نموده اید لذا ابتدا باید خواسته سنجیده شود و در صورت قابل قبول بودن سپس اقدام نمود هر وکیلی اگر شما را در مورد ابطال وکالت بلاعزل ارشاد نموده ذاتاً یا از ماهیت کار شما اطلاع نداشته یا شرایط ابطال وکالت بلاعزل را نمیداند یا فقط قصد کسب در آمد داشته دوست گرانقد شما بدون توضیح ریز موضوع و مقدمه سوال خود را ابطال وکالت بلا عزل بیان نموده اید بدون اینکه دقت بفرمائید کسی که مانند شما چنین توضیحات و متن دادخواست می نویسد نه فردی ساده بوده و نه روستایی بلکه انسانی فوق العاده زرنگ بوده لذا هر انسان با سواد و کم سواد حتی یک سفیه هم میداند وقتی یک وکالت بلاعزل داده شده ظهور در یک قرارداد یا تعهد یا بیع یا صلح و.... داشته پس لطف بفرمایید با الفاظ چنین پاسخ قابل تفکر نفرمایید چون حداقل در این انجمن کسانی که زحمت پاسخ دادن را به خود داده حتماً توانایی تشخیص صحیح از نا صحیح را داشته پس دوست گرامی نه بنده ناراحتم و نه ناراحت میشوم ولی از اینکه کاربری بنده و دیگر دوستان را نادان و ابله فرض کند کمی مکدر میشوم لذا خواهشمندم در پاسخ دادن یا گلگی کمی دقت بفرمایید با عرض پوزش از مخاطب محترم و دیگر دوستان انجمن
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
سلام
دوست عزیزاز پاسخ جناب آقای تیموری چرا دچار تکدرخاطر شده اید؟
درکلام ایشان صلابت وسادگی خاصی وجوددارد که شخصآ عاشق چنین صفاتی هستم که بنده از آن محروم هستم،میدانید چرا اینقدررک کلام خودرامیگویدواز حاشیه پردازی به دوراست چون هدف ایشان خدمت است نه درآمد که شغل ایشان وکالت نیست هرچندکارشناس حقوق باتجربه بالاهستند ،چه اگرایشان به شغل وکالت اشتغال داشتد قطعآبجای راهنمائی شما باانواع دادخواست ها به دسمزد قانونی خومی رسیدند
بنده از جناب آقای تیموری قدردانی نموده ودرپاسخ جنابعالی
پایان مورد وکالت و...
پاسخ شما درجمله کوتاه فوف الذکرار جناب تیموری نهفته است توضیحات کامل رااز ایشان بخواهید.
امادرخصوص سندمالکیت که وکیل وکالتنامه حاضربه استردادآن نیست تقاضاب سندالمثنی به گواهی چندشهود مبنی براینکه سند مفقودشده از اداره ثبت نمایید.
با مواردی که فرمودید حتی اگروکالت با عقد خارج لازمی هم نبود با اخذوام مورد وکالت خود به خودباطل گردیده حال چرا میخواهید دنبال ابطال آن باشید بنده چنین دادخواست هایی را ایذایی میگویم.
اینکه فرمودید نسبت به وام اخذ شده به بانک باعدم تعهد اقساط خودرا پرداخت ننموده تا آنجا که شما پرداخت ننموده،شما پرداخت نمائید سپس از ایشان طی دادخواستی مطالبه نمائید یا این که چنانچه درقراردادبانک آمده باشد با تاخیر....از اقساط کل وام حال خواهد شد، وام راپرداخت نموده بعد دادخواست تقدیم دادگاه نمائید.
موفق وبهروزباشید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
سلام خدمت مخاطب محترم و کسب اجازه از دوستان،اگر امکان دارد متن وکالتنامه تنظیمی را بفرستید،شاید بشود بهتر راهنمایی کرد
تنها چیزی که در دنیا می توانی تغییرش دهی،

خودت هستی

و با این کار دنیا را متحول می کنی .
پاسخ
با تشکر از زحمات بیدریغ شما وهمکارانتان بخصوص جناب آقای تیموری.بنده شخصاً از کمکهای بی منت شما عزیزان کمال تشکر را دارم .اهمیت وثواب کار شما دوستان ازآنجا برایم بسیار ارزشمنداست که دراین پنج شش سالی که بعلت اشتباهات پدر دچار گرفتاریهای زیادی شده ایم که تا بحال مرتفع نشده است وهمچون کلاف سردرگمی است که آنرا دراختیار بعضی از وکلا قراردادیم که متاسفانه هرکدام به نحوی از کمک به ماعاجز بودند وبعضی دیگر با دورشدن از اهداف اخلاقی کاری خود درخواستهایی داشتند که ازتوان ما خارج بوده است.لذا این مسایل مرا وادار ساخته تا بیشتر درمورد قانون بدانم وحتی تصمیم گرفته ام رشته حقوق را هم بخوانم.حال به مصداق ضرب المثل"دردیزی باز است....."نخواستم سوالاتم باعث ناراحتی دوستان بخصوص آقای تیموری شود،که البته صراحت بیان ایشان را در پستهای قبلی ستوده ام.اجرکم عندا...
ودرپاسخ به dadkhah عزیز: چگونه متن وکالتنامه را برایتان ارسال کنم؟ازطریق گزینه پیوست؟
پاسخ
سلام خدمت مخاطب محترم ،بله از این طریق به انجمن ارسال بفرمایید...
تنها چیزی که در دنیا می توانی تغییرش دهی،

خودت هستی

و با این کار دنیا را متحول می کنی .
پاسخ
درود بر شما: خداوند متعال به شما خیر دهد
جناب فقط دو سوال : مادرم وقتی 8 ساله بودم سند خونه رو از فرد دیگری به من منتقل کرده البته و در سند نامی از پدرم نیست سال 78 مادرم رو تهدید( به طلاق و تهدید به اینکه اگه این خونه رو به نامم نکنید من هم بقیه ثروتم رو به نام اونیکی زنم و بچه هاش میکنم ){ شاید تعجب کنید این تو قوم بلوچ چیز عجیبی نیست } کرده بود یا پسرت باید به من وکالت بده تا سند رو به نام خودم بکنم و شما هم از ثروت من سهم ببرید. من هم بهش وکالت بلاعزل دادم به اجبار ، تازه از سربازی اومده بودم. حالا با خبر شدیم تا همه داراییش رو به نام اون زنش کرده و این خونه رو هم داره سند میزنه به نام خودش فقط معطل اینه که سند قبلی رو بهش تحویل بدیم تا سند نو صادر بشه ، ما که دیدیم اینطوره سند کهنه رو ندادیم. الان تو کش و قوس همین سند کهنه هستیم.
سوال 1: ایا وکالت تحت زور و اجبار اعتبار دارد؟
قوانین ابطال وکالت بلا عزل رو میدونم یکیش دیوونه شدن یکی از دو طرفه ، سوالم اینجاست که این دیوونه شدن در زمان دادن وکالت میباشد یا اگه الان دیوونه شده باشند وکالت باطله.
جناب سپاسگذار میشم سوالاتم رو در اسرع وقت پاسخ بدید چون پای ضایع شدن حق مادر و خواهرانم در میونه و اگر راهنمایی دیگری دارید خدا خیرتان دهد بفرمایید. با سپاس
پاسخ
سلام
آنچه دروکالت برداشت نامناسبی از ان میشود این است که صرف ارائه وکالتنامه اختیارکامل موکل به وکیل است در صورتی که موکل میتواند مورد وکالت را خودش انجام دهد به عبارت ساده تر شما که موکل هستید وسند دراختیار دارید خانه مذکور را به شخص مورد اعتمادی انتقال دهید

سفه وجنون بودن در زمان تنظیم وکالت از موارد بطلان قرارداد میباشد البته صرفآ سفه وجنون به هردرجه که باشد نه بیماری آلزایمر

وکالت با زور؟
منظورتان اجبار واکراه میباشد که به نظر بنده چون دردفترخانه ثبت گردیده اجبار واکراه معنی ندارد شاید دوستان نظردیگری داشته باشند
ما بیشتر،
پاسخ
درود بر شما: خدا خیرتان دهد پس با اینحساب من میتوانم مورد وکالت که انتقال هست رو خودم انجام بدم . در وکالت نامه نام پدرم به عنوان انتقال گیرنده امده ، ایا میتوانم ادعا کنم که ایشان ان زمان با ما خوب و خوش بودند و الان رفته برای بار سوم زن گرفته و مادرم رو الان ده سال هست که به امان خدا رها کرده .

ببخشید یادم رفت در مورد اجبار بگم . درسته ایشون چون بزرگ طایفه ما بودند از نفوذ و قدرت زیادی برخودار بودند ولی الان نه. همانطور که قبلا هم عرض کردم ایشون مادرم رو و حتی خودم رو تهدید کردند به انحا مختلف تا جاییکه که یادم میاد در صدد جعل امضای بنده بوداما نتونست. بعد مادر زجر دیده ام بنده رو وادار کردم به ایشان وکالت بدم .
سوال: ایا اینکه دفتر دار مورد وکالت رو برای بنده قرایت نکرد ایراد نداره؟

من حقیقتا سواد انچنانی ندارم و مدرکم سیکل هست. ایشون با زرنگی هر چه تمامتر قید کردند که بنده هیچوقت ادعایی نمیتوانم داشته باشم ، ایا بازم میتوانم مورد وکالت رو که همون انتقال هستش رو به نام کس دیگری انجام بدم؟

ایا میتوانم ادعا کنم که هیچ پولی بابت انتقال یک منزل که سندا به نام من هست دریافت ننموده ام ، کما اینه همینگونه هست. سپاسگذار میشم اگر راهنمایی نمایید تا به فضل خدا و یاری شما بزرگواران از ضایع شدن حق 9 نفر جلو گیری شود.
پاسخ
(۲۳ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۹ : ۰۱)چنگیزوند نوشته است: درود بر شما: خدا خیرتان دهد پس با اینحساب من میتوانم مورد وکالت که انتقال هست رو خودم انجام بدم . در وکالت نامه نام پدرم به عنوان انتقال گیرنده امده ، ایا میتوانم ادعا کنم که ایشان ان زمان با ما خوب و خوش بودند و الان رفته برای بار سوم زن گرفته و مادرم رو الان ده سال هست که به امان خدا رها کرده .

ببخشید یادم رفت در مورد اجبار بگم . درسته ایشون چون بزرگ طایفه ما بودند از نفوذ و قدرت زیادی برخودار بودند ولی الان نه. همانطور که قبلا هم عرض کردم ایشون مادرم رو و حتی خودم رو تهدید کردند به انحا مختلف تا جاییکه که یادم میاد در صدد جعل امضای بنده بوداما نتونست. بعد مادر زجر دیده ام بنده رو وادار کردم به ایشان وکالت بدم .
سوال: ایا اینکه دفتر دار مورد وکالت رو برای بنده قرایت نکرد ایراد نداره؟

من حقیقتا سواد انچنانی ندارم و مدرکم سیکل هست. ایشون با زرنگی هر چه تمامتر قید کردند که بنده هیچوقت ادعایی نمیتوانم داشته باشم ، ایا بازم میتوانم مورد وکالت رو که همون انتقال هستش رو به نام کس دیگری انجام بدم؟

ایا میتوانم ادعا کنم که هیچ پولی بابت انتقال یک منزل که سندا به نام من هست دریافت ننموده ام ، کما اینه همینگونه هست. سپاسگذار میشم اگر راهنمایی نمایید تا به فضل خدا و یاری شما بزرگواران از ضایع شدن حق 9 نفر جلو گیری شود.

درود. بزرگواران کسی نظر دیگری در این خصوص ندارد. سپاسگذار میشم
پاسخ
متن وکالت نامه را تایپ وارسال کنید تا پاسخ کامل ارائه گردد
ما بیشتر،
پاسخ
(۲۳ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۶ : ۲۱)حکمت نوشته است: متن وکالت نامه را تایپ وارسال کنید تا پاسخ کامل ارائه گردد

درود.
متن وکالت نامه:
مورد وکالت دریافت مفاصا حساب ها و مجوزهای مربوطه و سپس در صورت جمع جمیع شراط و وجود ضوابط انتقال قطعی شش دانگ یک باب منزل به مساحت --- اصلی واقع در --- با کلیه متعلقات و ملحقات مربوطه به نام خود یا هر کس و به مبلغ و تنظیم سند رسمی در یکی از دفاتر اسناد رسمی و امضاء ذیل اسناد و اوراق و دفتر مربوطه و اسقاط خیارات و قبض و اقباض ثمن و مثمن و طی کلیه تشریفات و جریانات قانونی و در صورت بروز اشکال رفع اشکالات و موانع متصوره این بند با توجه به پاسخ پرسش شماره فلان--- ثبت زاهدان گردید.

حدود اختیارات وکیل نامبرده بالا در انجام مورد وکالت بشرح فوق دارای کلیه اختیارات قانونی بوده و اقدام و امضاء وکیل مرقوم در تمامی مراحل و موارد مربوطه به مورد وکالت به منزله اقدام و امضاء موکل معتبر و نافذ میباشد با حق توکیل غیر و موکل ضمن عقد لازم و خارج حق عزل وکیل را مادام الحیات از خود سلب و ساقط نمود./.
اساتید این متن وکالت نامه ای بود که پدرم از بنده گرفت یاداور میشوم که در سند اصلی هیچ اشاره به نام پدرم نیست و مادرم از شخص دیگری مستقیم به نام بنده منتقل نموده است. ایشان( پدرم ) هیچ مبلغی به بنده نداده و فقط با تهدید و ترساندن مادرم موفق شد از من وکالت بگیرد به عبارت دیگه مادرم رو ترسونده بود که اگه به من وکالت ندین ، من هم بقیه املاکم رو به اسم دو زن و بچه های دیگرش میکنم. ایجوری شد که مادرم گفت شیرم حلالت نیست اگه کاری که گفته نکنی. از بعد از وکالت دیگه مادرم و 9 برادر و خواهرم رو به امان خدا رها کرد. و بیشتر املاکش رو به نام زن و بچه هاش کرد. دیگه خلاصه بابای قبل وکالت نشد ، حتی یک بار تو یه دعوای خونوادگی با صراحت به همسر بیگناه من تهمت زنا با سه نفر رو زد که تمامی برادران و خواهرانم شاهد بودند.

عزیزان به خاطر خدا کمک کنید تا ملکی که حق مادر ساده و بیچاره من و خواهران و برادرانم هست ، رو از این مرد به یاری خدا بگیرم.
از همه شما سپاسگذارم و برایتان دعای خیر میکنم.
پاسخ
برادر عزیز باز هم مسامحه در ارسال
چنین ارسال نموده اید
وبه مبلغ وتنظیم سند
صحیح آن به هرمبلغ وبه هر کمیت وکیفیت ولو به شخص وکیل میباشد
علی کل حال اگر پدرتان درخصوص مورد وکالت هیچ اقدامی ننموده فوری مورد وکالت را خودتان که موکل باشید انجام دهید به این صورت که به شخص مورد اعتمادی حتی به همسرت درعوض مهریه انتقال دهید تنها طریق ممکن این است درصورتی که پدرتان به نام خودیا دیگری انتقال داده باشد یا بدهد صرفآ میتوانید ثمن تعیین شده ناچیز وکیل را درخواست کنیداگر هم قبلآ انتقال داده باشد ثمن معامله را به نرخ روز مطالبه کنید که نظریه مشورتی چند ماه قبل داریم که ثمن به نرخ روز با احتساب ان نسبت به ثمن تعیینی وکیل قابل پرداخت است.
بدرود وپاینده باشید.
ما بیشتر،
پاسخ
(۲۵ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۲ : ۱۰)حکمت نوشته است: برادر عزیز باز هم مسامحه در ارسال
چنین ارسال نموده اید
وبه مبلغ وتنظیم سند
صحیح آن به هرمبلغ وبه هر کمیت وکیفیت ولو به شخص وکیل میباشد
علی کل حال اگر پدرتان درخصوص مورد وکالت هیچ اقدامی ننموده فوری مورد وکالت را خودتان که موکل باشید انجام دهید به این صورت که به شخص مورد اعتمادی حتی به همسرت درعوض مهریه انتقال دهید تنها طریق ممکن این است درصورتی که پدرتان به نام خودیا دیگری انتقال داده باشد یا بدهد صرفآ میتوانید ثمن تعیین شده ناچیز وکیل را درخواست کنیداگر هم قبلآ انتقال داده باشد ثمن معامله را به نرخ روز مطالبه کنید که نظریه مشورتی چند ماه قبل داریم که ثمن به نرخ روز با احتساب ان نسبت به ثمن تعیینی وکیل قابل پرداخت است.
بدرود وپاینده باشید.

درود بر شما خدا خیرتان دهد.
اگر ثمن را مختصر توضیح دهید سپاسگذار میشم.
به دلیل نا اگاهی این مصیبتها سرمان می اید . بنده گمان میکردم که با دادن وکالت کل اختیار را از دست داده ام و رو همین حساب دیگه اقدامی نکردم ( سال 78 وکالت دادم ) ایشان بدون اطلاع دنبال سند المثنی بوده و دوبار روزنامه هم شده و متاسفانه ما بلوچها فرهنگ روزنامه خوانی نداریم . تا یک ماه پیش که متوجه شدیم با مامور شهرداری برای متراژ اومده ، من هم صریحا به اداره ثبت املاک و اسناد رفتم ، انجا گفتند که سند اصلی دست شماست؟ گفتم بله، گفتند اگه امروز نمی اومدید سند جدید صادر شده بود به نام پدرتان. لذا یک درخواست مبنی بر جلوگیری از صدور المثنی گذاشتم رو پرونده.
سوال: ایا هنوز میتوانم مورد وکالت رو خودم به شخص مورد اعتمادی منتقل کنم؟
ایا شهود دروغین که شهادت داده اند که سند اصلی گم شده میتواند دلیلی بر کلک بازی و حقه باز بودن و فاقد صلاحیت بودن پدرم باشه؟.
ارزش کنونی ملک 500 تا 600 میلون هست

سپاسگذار میشم اگر اینها را بفرمایید. ممنونم
پاسخ
ثمن به معنی قیمت میباشد(قیمت خانه )

بله میتوانید خودتان به شخص مورد اعتمادی انتقال دهید به دفترخانه بگوئید از قانون تسهیل ثبت سند دردفاتر اسنادرسمیمصوب1385میخواهم استفاده کنم تا استعلا هایتان کمتر شود

شهادت دردادگاه نزد مقامات رسمی باید باشد متاسفانه شهادت درشورا حتی دردادسرا از منظر قانون قابل پیگرد نمیباشد
ما بیشتر،
پاسخ
کمتر‌از 1 دقیقه قبل
با سلام.
بنده ملکی پدری با خواهر خود شریک میباشم
بسیار نیاز به فروش ملک و پول آن دارم
از ایشان حدود ۲ ماه قبل مبلغ ۱۰۰ ملیون پول درخواست نمودم...که ایشان از بنده وکالتی بلاعزل بابت فروش ملک اخذ نمود تا موعد پرداخت وجه اخذ شده
اکنون بعد از دو ماه نه حاضر به ابطال وکالت نامه میشود.‌‌.نه حاضربه سهم اینجانب را جای ۵ ملیون ارزانتر از قیمت کارشناسی بخرد و نه اجازه فروش میدهد نه خودش می فروشد
بنده بابت فروش ملک چه اقداماتی میتوانم انجام دهم
با سپاس

پاسخ
سلام
اگر وکالت ارائه شده فاقد عقدخارج لازم در خصوص عدم عزل وکیل تا انتهای انجام مورد وکالت  باشد میتوانید وکیل را توسط دفترخانه عزل نمائید
شما در حال حاضر دارای تمامی اختیارات قانونی حتی بالاتر از اختیار وکیل در خصوص انجام مورد وکالت دارید
ما بیشتر،
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به نرخ روز حساب کردن وجه (در ستون خواسه دادخواست) چنگیزوند 12 506 ۲۱ آبان ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۳ : ۱۳
آخرین ارسال: چنگیزوند
  نوع مدرک تحصیلی تاثیری در آزمون وکالت دارد؟ pedram134679 2 1,969 ۱۴ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۸ : ۲۰
آخرین ارسال: p30better
Tongue وکالت بلاعزل سند رسمی Mostafa50 0 1,036 ۱۲ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۴ : ۱۲
آخرین ارسال: Mostafa50
  نحوه دادخواست نویسی پرسشگر 1 5,477 ۱۳ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۷ : ۰۱
آخرین ارسال: پرسشگر
  وکالت بلاعزل hamid_morad 9 10,394 ۱۸ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۵ : ۱۳
آخرین ارسال: hamid_morad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان