امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با یکی از وراث
Question 
با سلام ، تشکر میکنم بابت راهنماییهای دلسوزانه شما

پدر بنده در اردیبهشت 88 فوت کردند ومادر ایشان ( یکی از وراث)که اکنون 96 سال سن دارند همچنان در قید حیات هستند و وارثان بعدی ،من وبرادرم وخواهرم ومادرم هستیم ، با توجه به این که انحصار وراثت باید با حضور تمام وراث همراه با شناسنامه هر کدام انجام شود ومادر بزرگم از این کار سر باز میزند و کار را 2 سال به عقب انداخته و شناسنامه یا کپی را هم نمیدهد و شناسنامه وی صادره از مشهد است و بنده اسم پدرش را دقیقا نمی دانم(شک دارم) که استعلام بکنم ،،راهی وجود دارد که از طریق ثبت احوال تهران بشود دقیقا اسم پدر ودر نتیجه استعلام گرفت؟ ودر صورت وجود راه بهتر مرا راهنمایی کنید . باز هم متشکر
پاسخ
(۱ مهر ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۴۹ : ۲۳)bashir نوشته است: با سلام ، تشکر میکنم بابت راهنماییهای دلسوزانه شما

پدر بنده در اردیبهشت 88 فوت کردند ومادر ایشان ( یکی از وراث)که اکنون 96 سال سن دارند همچنان در قید حیات هستند و وارثان بعدی ،من وبرادرم وخواهرم ومادرم هستیم ، با توجه به این که انحصار وراثت باید با حضور تمام وراث همراه با شناسنامه هر کدام انجام شود ومادر بزرگم از این کار سر باز میزند و کار را 2 سال به عقب انداخته و شناسنامه یا کپی را هم نمیدهد و شناسنامه وی صادره از مشهد است و بنده اسم پدرش را دقیقا نمی دانم(شک دارم) که استعلام بکنم ،،راهی وجود دارد که از طریق ثبت احوال تهران بشود دقیقا اسم پدر ودر نتیجه استعلام گرفت؟ ودر صورت وجود راه بهتر مرا راهنمایی کنید . باز هم متشکر

سلام
دوست عزیز برای دادخواست انحصار وراثت نیازی به کپی شناسنامه و یا نام پدر مادر بزرگتان نیست . بدون این موارد هم میتوانید انجام دهید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل فراگیر مزاحمت مدارس غیر انتفاعی ihce 5 10,703 ۱ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۸ : ۱۰
آخرین ارسال: kousha_82
  ایجاد مشکل از همسایه ها vahid_nemesis 5 7,345 ۲۴ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۸ : ۰۶
آخرین ارسال: Ebiii
  انتقال سند به نام یکی از وراث mps 1 3,513 ۲۰ دي ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۵ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت
  مشکل حقوقی در کارگری bdei131993 2 4,974 ۶ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۴ : ۲۳
آخرین ارسال: حکمت
  مشکل همسایه خانه مجردی saeid1346 12 15,949 ۱ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۶ : ۰۹
آخرین ارسال: saeid1346

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان