امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی.....
سلام علیکم..یه سوال حقوقی دیگه دارم از شما دوستان حقوقی عزیز ٰ چند روز گذشته سوالی پرسیدم که با همکاری شما دوستان عزیز به پاسخ دقیقی دست پیدا کردم ٰ حالا یک سوال دیگه دارم که برای یکی از دوستان مشکلی پیش آومده ..اگر باز مثل گذشته همکاری و راهنمایی کنید خیلی لطف کردید.سپاس فراوان

سوال از زبان بنده:

حدود 2 ماه قبل با یه پیمانکار قرار شد وارد کار شراکت بشم . چون پیمانکار برق بود باید اسم منو به عنوان کسی که براش کار میکنم میداد به شرکت توزیع قرار ولی بهم گفت من میخوام شراکتی کار کنم سرمایه از اون و کار از من .... بگذریم .

یه روز گفت مدارکت رو بیار که من برم اصفهان مدارکت رو به عنوان کسی که قراره برام کار کنه بدم شرکت توزیع اقا یه عالمه مدرک از من گرفت که خیلی باعث تعجب من شد .
کپی شناسنامه ، کارت ملی ، مدرک تحصیلی ، عکس مدارک فنی حرفه ای و .... و جالب بود که گفت از هر کدام 5 تا ! بیار !

بعدم رفت پیشش گفت من باید باهات قرارداد ببندم که اونجا ارائه کنم به شرکت توزیع خلاصه یه قرارداد کاری الکی همینجوری نوشت بدون مشخص کردن نوع کار و حقوق و .... و امضای منو گرفت و گفت ممکنه این برگه رو ازم قبول نکنند یه برگه قرارداد دیگه هم اورد که من پاشو امضا کردم ولی این دومی بدون متن بود و گفت متنش رو بعدا مینویسم الان عجله دارم !

خلاصه الان 2 ماه میگذره چند بار بهش زنگ زدم گفتم کار چی شد پس ، کارگرم رفته تهران 2 روز دیگه میاد کارو شروع کنید الان حداقل 2-3 هفته از اون 2 روز میگذره و امار گرفتم کارگرش اومده و منو خبر نکرده ! امروز یکی از بچه ها گفت ممکنه خیلی سوء استفاده ها از همین امضاهات بکنه . خیلی خیلی نگرانم ....

میتونه کاری کنه ؟
الان من واسه اینکه بفهمه یه وقت سوء استفاده نکرده باشه باید چیکار کنه . میشه از طریق جایی فهمید ؟
پاسخ
باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز
از من است این غم که بر جان منست/دیگر این خود کرده را تدبیر نیست!
دوست عزیز بنظرم شما فقط باید منتظر اتفاقات ناخوشایندی باشید!! قبل از اینکه خودشان خبردارتان ننماید از جایی نمیشود استعلام کرد که آیا سفید امضای شما مورد سوءاستفاده قرار گرفته یا خیر.
البته نمیخواهم آشفته خاطرتان سازم ولی تمام رفتارشان اماره ایست بر وجود ذهنیت مخرب ایشان ،که میتواند هر کار دردسرسازی باشد
مثلا ساده ترین کاراین است که میتوانداز آن بعنوان سند عادی طلب استفاده کند(با اضافه کردن مطالبی)
امیدوارم هیچگونه مشکلی برای دوست عزیزتان پیش نیاید
(گربرود جان ما در طلب وصل دوست/حیف نباشد،که دوست دوست تر از جان ماست)
اگر عرایضم غیر حقوقی شد به بزرگواری خود ببخشید
و باز نظرات راهگشای دوستان را به انتظار میمانیم
پاسخ
مخاطب عزیز دوست بنده آقای عزیزی پاسخ بجا و خوبی ارائه نموده اند ولی به نظر بنده با عنایت به قوانین جزائی حاکم علاوه بر بیانات دوست بزرگوارم معروض میدارم اگر شما در صورت سوء استفاده طرف مقابلتان از سفیده امضاء شما و استفاده از آن و حصول منافع از آن اسناد و مدارک درصورت اثبات و جلب کارشناس تحت عنوان خیانت در امانت و جعل ساده از ایشان شکایت نموده و هم ایشان را تحت تعقیب کیفری قرار داده و هم در صورت ایجاد خسارت میتوانید خسارات وارده را طی دادخواست مطالبه نمایید این نظر بنده میباشد شاید دوستان نظر بهتر داشته باشند
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برش] چکی را برگشت زدم لطفا راهنمایی کنید shilanaseri 0 3,503 ۱۱ ارديبهشت ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۳۴ : ۰۸
آخرین ارسال: shilanaseri
  چکی را برگشت زدم لطفا راهنمایی کنید omid1362 8 9,785 ۱ اسفند ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۶ : ۲۲
آخرین ارسال: omid1362
  رد درخواست به علت شکایت خارج از مهلت از رأی داور sarv123 2 6,804 ۳۰ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۲ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  لطفا راهنمایی کنید Mazda_dalvandi 5 8,227 ۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۳ : ۰۱
آخرین ارسال: کامیاب
  درخواست هزینه های دادرسی و... بعد از صدور حکم (درخواست در دادخواست ا soooot 0 7,147 ۲۵ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۰
آخرین ارسال: soooot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان