امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره جهت تهیه شکواییه
با سلام
خوشحالم که در چنین انجمنی عضو شدم که در مورد مسائل حقوقی راهنمایی می دهند.

من حدودا دو هفته پیش از طریق اینترنت و پس از مراجعه حضوری به محل در یک شرکت برای آموزش تخصصی یک نرم افزار ثبت نام کردم . پول را به حساب آنها واریز کردم متاسفانه هیچ رسیدی هم برای ثبت نام دریافت نکردم ومن از روی ظاهر و محیط به آنجا اعتماد کردم والبته این کلاس تشکیل نشد دو مرتبه من به انجا رفتم حضور نداشتند و جواب تلفن های مرا هم ندادند تا به حال هم تماسی با من نگرفته اند.
یک بار هم که از تلفن عمومی با آنها تماس گرفتم تا شماره ام ناآشنا باشد گوشی را قطع کردند.

سوالم این است که اگر من برای شکوایه به دادسرا بروم چگونه می توانم این موضوع را ثابت کنم ؟ آیا از طریق تراکنشی که به نام آن شخص ریختم قابل پیگیری است ؟ و آیا تماس هایی که با این شرکت داشتم از طریق مخابرات قابل پیگیری است که اثبا ت کنم من با منشی این شرکت برای حضور درکلاس هماهنگی داشته ام چون تنها از طریق شنود تماس ها مشخص می شود من با این شرکت کلاس داشته ام و با آنها مکالماتی در این زمینه انجام داده ام ؟
آیا با این اطلاعات شکواییه ام قابل طرح خواهد بود .به نظر شما نتیجه بخش خواهد بود یا نیاز به مدارک بیشتر می باشد؟

با تشکر
پاسخ
مخاطب محترم به نظر بنده به این کار کلاهبرداری اینتر نتی میگویند و این موضوع قابل پیگیری از طریق دادسرای محل وقوع جرم می باشد فقط کافی است شما از سایت مورد نظر و تبلیغات آن یک کپی و از میزان مبلغ کسر شده از حساب و شماره حساب شخصی که پول واریز نموده اید مطابق سایت مذکور و شرح کامل ماجرا به صورت مختصر و مفید شکوائیه ای تنظیم و به دادسرای محل وقوع جرم و یا دادسرای رسیدگی به جرایم رایانه ای رجوع و از آنها شکایت میکنید حتماً رسیدگی و نتیجه خواهید گرفت این نظر بنده میباشد شاید دوستان نظر بهتری داشته باشند
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
سلام
باتشکرازپاسخ کامل وجامع جناب آقای تیموری
درتکمیل فرمایشات به نظر بهترنیست شاکی بدوآاظهارنامه ای مبنی براینکه
مخاطب محترم حسب تماس های حاصله فی مابین اینجانب.........و............جهت حضوردرکلاس های تکمیلی........وواریز مبلغ.........وجه به حساب شمابدون ارائه خدمات، لیکن آن شخصیت حقوقی/حقیقی ازتشکیل کلاس استنکاف مینمائید تعیین تکلیف نسبت به پرداخت هایم یا تاریخ تشکیل کلاس مورداستدعاست
سپس ایشان طرح شکایت نماید مستحضرید اشخاص کلاهبردار اغلب یک قدم ازپلیس وحتی دادگاه جلوتر هستند قطعآدرچنین مواردی لایحه دفاعیه دربرائت خود درآستین تاچه رسد به مغز دارند
پاسخ
دوست عزیز جناب حکمت ممنون از پاسخ حضرتعالی همانگونه که از بیانات مخاطب هویدا بوده ایشان مورد کلاهبرداری اینتر نتی قرار گرفته و با توجه به بیانات ایشان نه به تلفن جواب میدهند و نه در آن مکان حضور دارند لاکن به کدام محل باید اظهار نامه بفرستند؟ و همچنین مقدار وجه پرداختی نا مشخص بوده؟و همچنین نامبرده بیان نموده وجه مذکور را بابت آموزش به حساب آن شخص واریز نموده و احتمالاً وجه واریزی کمتر از پنج میلیون تومان میباشد. و فی نفسه اخفال و اقوای مخاطب به واسطه سایت مذکور و با تماس تلفنی صورت پذیرفته که مخاطب وجه را جهت شرکت در کلاس به حساب آن شخص واریز نموده و به نظر بنده ارسال اظهار نامه جهت قراردادهای منعقد شده مکتوب بوده و میزان وجوه پرداختی بالا بوده یعنی بالاتر از پنج میلیون تومان لذا مبالغ زیر پنج میلیون رسیدگی در شورا می باشد و به نظر بنده رسیدگی در شورا با توجه به بیسوادی و یا کم سوادی اعضاء شورا نیازمند اینهمه بال و پر نیست هرچند جهت ارسال اظهار نامه باید به دفاتر خصوصی مراجعه و بابت ارسال یک اظهار نامه چان وجه سنگینی باید پرداخت کند که از شکایت هم منصرف میشوند و هم اکنون این بخشهای خصوصی در هر زمینه که موجود اس خود ناقض حقوق اشخاص مانند اهلیت تمتع و اهلیت استیفا بوده و این دفاتر عملاً خودش با توجه به شرایط اقتصادی مردم نوعی فرصت طلبی و کلاشی میباشد لذا به نظر بنده با توجه به اوصاف مخاطب در بدو امر در دادسرا ویژه جرایم رایانه ای اقدام به شکایت نموده و در ضمن رسیدگی نیز دادخواست ماهیتی بدهد هم سریعتر و هم بهتر به نتیجه خواهد رسید و هم زود تر و به فرض وجود جامع شرایط در صورت ارسال اظهار نامه خود این عمل بالغ بر دو تا سه ماه وقت اقدام کننده را هم خواهد گرفت و اگر همزمان هم اقدام شود باز هم موجبات تضرر اقدام کننده را فراهم خواهد نمود و همچنین به نظر شخص بنده با توجه به رویه قضایی ارسال اظهار نامه ذاتاً مختص پرونده های حقوقی بوده ولی باز هم به نظر بنده پرونده این مخاطب بیشتر جنبه کیفری(کلاهبرداری اینترنتی)بوده و از باب مطالبه وجه حقوقی بوده که دادخواست ضمن رسیدگی این خلع را برطرف خواهد نمود این نظر شخص بنده بوده با توضیحات خود ما را از اطلاعات بیشتر آگاه نمایید چون به نظر بنده( همه چیز را همگان دانند و همگان هنوز از مادر زاده نشده اند)
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره جهت شروع همکاری با مشاور حقوقی saeidaspr 3 5,923 ۲۳ دي ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۵ : ۲۰
آخرین ارسال: کامیاب
  شکواییه میلاد افشارزاده 1 4,578 ۲۵ فروردين ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۷ : ۱۸
آخرین ارسال: vakil
  مشاوره درباره نحوه تقسیم مشاعات ملک تجاری مسکونی mehran_kh 6 11,332 ۸ آذر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۶ : ۲۲
آخرین ارسال: حکمت
Question مشاوره پایان نامه safaaa 3 5,982 ۳۰ مهر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۴۶ : ۱۲
Music مشاوره safaaa 1 4,966 ۱۵ مهر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۵ : ۲۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان