امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی اجرای حکم مطالبه وجه
سلام لطفا جواب مرا فورا بدهید ممنون
به علت مطالبه وجه سفته از کسی رای به نفعم صادر شده حالا برای گرفتن حقم در قسمت اجرا چه کنم؟ چه مراحلی دارد؟در ضمن می خواهم مالی از او معرفی کنم - غیر از خانه چه چیز دیگر می توانم معرفی کنم؟ واگر مال نداشته باشد می توانم تقاضای زندان رفتن اورا کنم؟
با تشکر
پاسخ
(۲۰ ارديبهشت ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۴۸ : ۲۰)seha نوشته است: سلام لطفا جواب مرا فورا بدهید ممنون
به علت مطالبه وجه سفته از کسی رای به نفعم صادر شده حالا برای گرفتن حقم در قسمت اجرا چه کنم؟ چه مراحلی دارد؟در ضمن می خواهم مالی از او معرفی کنم - غیر از خانه چه چیز دیگر می توانم معرفی کنم؟ واگر مال نداشته باشد می توانم تقاضای زندان رفتن اورا کنم؟
با تشکر

سلام
دوست گرامی شما باید درخواست صدور اجرائیه نمائید . اگر الی از ایشان سراغ دارید که معرفی نمائید . اگر سراغ ندارید تقاضای اعمال ماده 2 قانون محکومیت های مالی را بفرمائید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استعلام هویتی، استعلام و مطالبه ارث lonelinesspains 0 1,389 ۱ آبان ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۸ : ۱۳
آخرین ارسال: lonelinesspains
  اجرای محكوم به از شركت فاقد دارائی منقول و غیر منقول smsalehimazandarani@gmail.com 1 4,649 ۳۰ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۰ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  حقوق متضرر از اجرای مزایده ملک مشاع غیرقابل افراز سهامی 3 8,117 ۲۹ تير ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۳ : ۱۴
آخرین ارسال: zavash
  مطالبه ی خسارت 13881355 1 5,688 ۹ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۰ : ۱۹
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی مصوب1394 حکمت 4 10,517 ۱۲ مهر ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۰ : ۱۴
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان