امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضرورت و نحوه اخد مجوز برای آموزش آنلاین
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
یک سوالی دارم و ممنون میشم اگر نظرتون رو راجع بهش بفرمایید و بنده رو راهنمایی کنید.

بنده وبسایتی رو به اسم انگلیشدان در رابطه با آموزش آنلاین زبان انگلیسی از سال 98 راه اندازی کردم و تمامی مراحل آموزش زبان ما از تعیین سطح و ثبت نام تا به انتها به صورت آنلاین است.
وبسایت انگلیشدان نماد های اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت (سانماد) رو هم دریافت کرده.

سوال اصلی بنده این هست که آیا برای فعالیت های برخط مانند آموزش زبان آنلاین، نیازی به اخذ مجوز از آموزش و پرورش یا وزارت فرهنگ و ارشاد هست؟
ما روال اخذ مجوز رو هم شروع کردیم. ایا مجوز بهتر و یا سریع تری هم وجود داره؟!
خیلی ممنونم که وقت گذاشتین و سال بنده رو مطالعه کردین و بی نهایت سپاس گزارم اگر بتونید به سوال بنده پاسخ بدین.

با تشکر از شما و مدیریت محترم انجمن
محسن کشاورزی
پاسخ }
سپاس شده توسط
(۲۳ تير ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۵۷ : ۲۱)mohsenkeshavarzi نوشته است: با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
یک سوالی دارم و ممنون میشم اگر نظرتون رو راجع بهش بفرمایید و بنده رو راهنمایی کنید.

بنده وبسایتی رو به اسم انگلیشدان در رابطه با آموزش آنلاین زبان انگلیسی از سال 98 راه اندازی کردم و تمامی مراحل آموزش زبان ما از تعیین سطح و ثبت نام تا به انتها به صورت آنلاین است.
وبسایت انگلیشدان نماد های اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت (سانماد) رو هم دریافت کرده.

سوال اصلی بنده این هست که آیا برای فعالیت های برخط مانند آموزش زبان آنلاین، نیازی به اخذ مجوز از آموزش و پرورش یا وزارت فرهنگ و ارشاد هست؟
ما روال اخذ مجوز رو هم شروع کردیم. ایا مجوز بهتر و یا سریع تری هم وجود داره؟!
خیلی ممنونم که وقت گذاشتین و سال بنده رو مطالعه کردین و بی نهایت سپاس گزارم اگر بتونید به سوال بنده پاسخ بدین.

با تشکر از شما و مدیریت محترم انجمن
محسن کشاورزی

نه برای آموزش آنلاین نیاز به مجوز نیست. ولی باید روی دوره هاتون لایسنس بزارید که کسی به نام خودش ثبت نکنه و برای جلب اعتماد بیشتر مشتری ها هم می توانید گواهی های مروبوطه رو دریافت کنید.
من برنامه نویسی بلدم
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام اره نیازه که حتما لایسنس بزارید برای دوره ها تون . من دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو رو خریدم همشون لایسنس اسپات پلیر دارن . منکه به عنوان مشتری راضیم مشکلی نیست و حق هم دارن چون هر کسی برای دوره های زحمت میکشه.
من برنامه نویسی بلدم
پاسخ }
سپاس شده توسط

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جهت خرید، نیاز به مجوز دارم ؟ sjd 5 7,044 ۷ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۱ : ۲۰
آخرین ارسال: کامیاب
  مجوز کنترل فعالیت قبل از ثبت شرکت sabttehran 0 2,614 ۲۱ ارديبهشت ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۳ : ۱۲
آخرین ارسال: sabttehran
  فعاليت با مجوز ديگران ya30n 1 3,889 ۲۵ دي ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۳ : ۱۶
  محاکم مالیاتی برای اعضای هییت مدیره Ahmadi 3 7,833 ۱۵ دي ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۴ : ۲۱
  راهنمایی برای فشار زیاد به خوانده در دادخواست mehdiops 10 13,955 ۱۲ ارديبهشت ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۷ : ۱۹

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان