امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
الزام به تنظیم سند وراث
سلام خسته نباشی به تمام اساتید محترم .من یک باغ دارم که پدرم در سال 82 به مبلغی خرید و فروشنده یک وکالت نامه داد که طی اون همه حق و حقوق 1630 متر ان را از سند مشاع ملک به پدرم واگذار کرد و حق واگذاری نیز داد و طی مبایع نامه و اقرارنامه هم این رو تائید کرد و در مبایعه نامه نیز نوشته که وراث نیز باید به این مبایعه نامه پایبند باشند و درسال 92 این وکالت نامه به من واگذار شد ولیکن فروشنده بعد یک مدت مرد و حالا وراثش رفتند سند مادر که ازش 5000 متر تقریبا مونده طی انحصار وراثت بنام خودشون دارند میکنند و چون سند مشاع هست نسخ اون رو برای زمین دیگه یا اینکه فروش قرار دادند . حالا سوال اینه ایا من میتونم جلوی این کار رو بگیریم و وراث رو ملزم به ایفا تعهد پدرشون کنم و تنظیم سند کنم یا نه. ممنون میشم
پاسخ
(۶ آذر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۴۶ : ۱۴)عبیدی نوشته است: سلام خسته نباشی به تمام اساتید محترم .من یک باغ دارم که پدرم در سال 82 به مبلغی خرید و فروشنده یک وکالت نامه داد که طی اون همه حق و حقوق 1630 متر ان را از سند مشاع ملک به پدرم واگذار کرد و حق واگذاری نیز داد و طی مبایع نامه و اقرارنامه هم این رو تائید کرد و در مبایعه نامه نیز نوشته که وراث نیز باید به این مبایعه نامه پایبند باشند و درسال 92 این وکالت نامه به من واگذار شد ولیکن فروشنده بعد یک مدت مرد و حالا وراثش رفتند سند مادر که ازش 5000 متر تقریبا مونده طی انحصار وراثت بنام خودشون دارند میکنند و چون سند مشاع هست نسخ اون رو برای زمین دیگه یا اینکه فروش قرار دادند . حالا سوال اینه ایا من میتونم جلوی این کار رو بگیریم و وراث رو ملزم به ایفا تعهد پدرشون کنم و تنظیم سند کنم یا نه. ممنون میشم

سلام
دوست عزیز ، لطفا برای دریافت پاسخ کامل با شماره های زیر تماس بگیرید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اساسنامه چیست و چگونگی تنظیم اساس نامه در هنگام ثبت شرکت razihz 1 6,143 ۲۴ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۲ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت
  مراحل خرید سهم الارث یکی از وراث در حالتی که ملک سند ندارد mps 2 6,089 ۱۹ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۰ : ۲۰
آخرین ارسال: کامیاب
  بیرون کردن وراث صغیر از ملک !!! mps 5 9,068 ۲ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۱ : ۱۹
  درخواست کمک در مورده تنظیم دادخواست arashgr 5 10,161 ۲۵ شهريور ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۴ : ۱۳
  راهنمایی راجع به تنظیم و انتقال سند آپارتمان lonelinesspains 3 7,473 ۶ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۲ : ۰۸
آخرین ارسال: lonelinesspains

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان