امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شوراها
با سلام و خسته نباشید

یک نفر به کذب شاکی من شده است و بعد از مراحل تشکیل پرونده به شورای حل اختلاف ارجاع شدواولین دعوت نامه که از شورا آمد اسم برادرم در آن نوشته شده بود بجای من یعنی شاکی به احتمال زیاد از اول به اشتباه اسم برادرم را در عریضه نوشته است من نیز در شورا حاضر نشدم چند روز پیش که دعوت نامه دومی آمد باز اسم برادرم که برگه دوم بود یعنی با کاربن نوشته شده بوددر گوشه ای اسم مستعارمن با خودکار نوشته شده بود من باز مراجعه نکردم میخواستم ببینم آیا مشکلی ندارد که من مراجعه نکردم چون دعوت نامه به اسم برادرم است

با تشکر و سپاس از زحمات شما
پاسخ
(۱۱ ارديبهشت ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۸ : ۱۶)farshid نوشته است: با سلام و خسته نباشید

یک نفر به کذب شاکی من شده است و بعد از مراحل تشکیل پرونده به شورای حل اختلاف ارجاع شدواولین دعوت نامه که از شورا آمد اسم برادرم در آن نوشته شده بود بجای من یعنی شاکی به احتمال زیاد از اول به اشتباه اسم برادرم را در عریضه نوشته است من نیز در شورا حاضر نشدم چند روز پیش که دعوت نامه دومی آمد باز اسم برادرم که برگه دوم بود یعنی با کاربن نوشته شده بوددر گوشه ای اسم مستعارمن با خودکار نوشته شده بود من باز مراجعه نکردم میخواستم ببینم آیا مشکلی ندارد که من مراجعه نکردم چون دعوت نامه به اسم برادرم است

با تشکر و سپاس از زحمات شما

سلام
اول اینکه بفرمائید موضوع شکوائیه چیه ؟
دوم اینکه شاید شاکی از برادر شما شکایت کرده نه شما . برادرتان حتماً به محل دعوت شده مراجعه نمایند .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
سلام
در حال حاضردعوت نامه سومی در دستم می باشد نوشته:
رسیدگی به شکایت برعلیه شما .جهت رسیدگی حضور یابیدودر صورت عدم حضور رای مقتضی صادر می گردد.
مطمئنم یارو میخواسته از من شاکی بشه ولی کار خدا چون زور بود اشتباه نوشته چون میخواسته باج بگیره که رضایت بده هم بیکاره هم معتاد و آواره .
من تابلوی بالای مغازه ام 6 متر در 2 می باشد و اسمم روی آن نوشته شده ولی خدا کورش کرده و ندیده در ضمن برادرم اصلا پیش من نیست و شهرستان است یارو با من مشکل داشته اصلا ربطی به برادرم ندارد
گفتم قبل از تاریخ رسیدگی خودم مراجعه کنم و بگوییم اصلا بردار من اینجا زندگی نمی کند
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان