امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت از کارکنان شورای حل اختلاف
با سلام .آیا امکان داره از خود کارکنان شورای حل اختلاف شکایت کرد؟ توی جلسه خوانده که از کارکنان شهرداری بود بمن توهین کرد و شورا هم هیچ کاری نکرد. ضمن اینکه دفتر شورا در شهرداری واقع هست خوانده و اعضای شورا با هم کاملا دوست و آشنا هستن و کمی هم خودشنو مدیون شهرداری میدونن و من که غریبه بودم حرفاشون به نفع حواندو میزدن و ازش دفاع میکردن. من از خواندو چک بمورخ 13 ماه پیش داشتم و همون روز برگشت زدم. خوانده از من فرصت خواست تا چند روزه بده ولی نداد. من و خواندو بیرون از جلسه با هم توافق کرده بودیم که خسارت تاخیر تادیه و هزینه دادرسی رو هم باید بده که در جا من رضایت بدم و کار تموم بشه. بعد از جند دقیقه صحبتی که خوانده به تنهایی با اعضا داشت به کل نظرش برگشت و گفت که سود بهت نمیدم وتوهین کرد( گفت که تو نزولشو میخوای بگیری) همه اعضا هم شنیدن و همون لحظه به اعضا گفتم که حرفشو توی صورتجلسه بنویسن. اونا ننوشتن.وآخر جلسه گفتن من بخدا نشنیدم. یکیشونم گفت من متوجه نبودم. من لایحه خودمو نوشتم و گفتم خسارات و هزینه دادرسی هم میخوام و توهین خوانده رو اضافه کردم که از شورا خواستم امضا کنن که نکردن و طفره رفتن. لطفا راهنماییم کنید. ممنونم
پاسخ
(۶ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۶ : ۱۰)ali tkd نوشته است: با سلام .آیا امکان داره از خود کارکنان شورای حل اختلاف شکایت کرد؟ توی جلسه خوانده که از کارکنان شهرداری بود بمن توهین کرد و شورا هم هیچ کاری نکرد. ضمن اینکه دفتر شورا در شهرداری واقع هست خوانده و اعضای شورا با هم کاملا دوست و آشنا هستن و کمی هم خودشنو مدیون شهرداری میدونن و من که غریبه بودم حرفاشون به نفع حواندو میزدن و ازش دفاع میکردن. من از خواندو چک بمورخ 13 ماه پیش داشتم و همون روز برگشت زدم. خوانده از من فرصت خواست تا چند روزه بده ولی نداد. من و خواندو بیرون از جلسه با هم توافق کرده بودیم که خسارت تاخیر تادیه و هزینه دادرسی رو هم باید بده که در جا من رضایت بدم و کار تموم بشه. بعد از جند دقیقه صحبتی که خوانده به تنهایی با اعضا داشت به کل نظرش برگشت و گفت که سود بهت نمیدم وتوهین کرد( گفت که تو نزولشو میخوای بگیری) همه اعضا هم شنیدن و همون لحظه به اعضا گفتم که حرفشو توی صورتجلسه بنویسن. اونا ننوشتن.وآخر جلسه گفتن من بخدا نشنیدم. یکیشونم گفت من متوجه نبودم. من لایحه خودمو نوشتم و گفتم خسارات و هزینه دادرسی هم میخوام و توهین خوانده رو اضافه کردم که از شورا خواستم امضا کنن که نکردن و طفره رفتن. لطفا راهنماییم کنید. ممنونم

درخواست ارسال پرونده به دادگاه رو بکن

برای صدور رای شورا اصلا نیاز به این همه بحث نیست 
فقط طرف اگه نتونست که ثابت کنه چک امانت بوده یا پولش قبلا داده محکوم میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط ali tkd
(۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۰ : ۱۰)keykavous نوشته است:
(۶ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۶ : ۱۰)ali tkd نوشته است: با سلام .آیا امکان داره از خود کارکنان شورای حل اختلاف شکایت کرد؟ توی جلسه خوانده که از کارکنان شهرداری بود بمن توهین کرد و شورا هم هیچ کاری نکرد. ضمن اینکه دفتر شورا در شهرداری واقع هست خوانده و اعضای شورا با هم کاملا دوست و آشنا هستن و کمی هم خودشنو مدیون شهرداری میدونن و من که غریبه بودم حرفاشون به نفع حواندو میزدن و ازش دفاع میکردن. من از خواندو چک بمورخ 13 ماه پیش داشتم و همون روز برگشت زدم. خوانده از من فرصت خواست تا چند روزه بده ولی نداد. من و خواندو بیرون از جلسه با هم توافق کرده بودیم که خسارت تاخیر تادیه و هزینه دادرسی رو هم باید بده که در جا من رضایت بدم و کار تموم بشه. بعد از جند دقیقه صحبتی که خوانده به تنهایی با اعضا داشت به کل نظرش برگشت و گفت که سود بهت نمیدم وتوهین کرد( گفت که تو نزولشو میخوای بگیری) همه اعضا هم شنیدن و همون لحظه به اعضا گفتم که حرفشو توی صورتجلسه بنویسن. اونا ننوشتن.وآخر جلسه گفتن من بخدا نشنیدم. یکیشونم گفت من متوجه نبودم. من لایحه خودمو نوشتم و گفتم خسارات و هزینه دادرسی هم میخوام و توهین خوانده رو اضافه کردم که از شورا خواستم امضا کنن که نکردن و طفره رفتن. لطفا راهنماییم کنید. ممنونم

درخواست ارسال پرونده به دادگاه رو بکن

برای صدور رای شورا اصلا نیاز به این همه بحث نیست 
فقط طرف اگه نتونست که ثابت کنه چک امانت بوده یا پولش قبلا داده محکوم میشه

من میخام جلوی این کاراشون رو بگیرم که دیگه پیش نیاد. یه لایحه خوب نیاز دارم ببرم بازرسی شوراهای حل اختلاف توی دادگاه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Bug نتایج شکایت و راهنمایی ramin-alipour 0 3,645 ۲۰ فروردين ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۸ : ۰۱
آخرین ارسال: ramin-alipour

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان