امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمین کشاورزی
باسلام : اینجانب  چند هکتار زمین کشاورزی داریم که نزدیک به 40سال پدرم و ما رو این زمین کار می کنیم  ولی چند سال پیش به دلایلی از طرف دامداران محل ازما در اداره منابع طبیعی شکایت شد. و  ادراره منابع طبیعی ازما سند خواست پدرم هم به خاطر نداشتن سند  به سه ماه زندانی و مبلغی جریمه شد (البته به خاطر سن سال ومتعسفا بی سوادی ما هم بچه بودیم) محکوم شد بعد گفتن اقا شما فعلا دست نگاه دارید ما با یک طرح دوباره به شما زمین واگذار میکنیم ما تا الان با سه طرح اقدام کردیم  هر کدام دو سال طول کشیدن تا به مرحله اخر میرسه میگند دیگه این طرح جمع شده الان این زمین ما شده  پاتوق دامداران کلی درخت میوه از بین رفته خواهش میکنم یک راه چاره برای این بنده حقیر پیدا کنید دیگه نمی دونم چکار کنم  با تشکر فراوان
پاسخ
(۲۸ مرداد ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۳ : ۲۳)xanxan نوشته است: باسلام : اینجانب  چند هکتار زمین کشاورزی داریم که نزدیک به 40سال پدرم و ما رو این زمین کار می کنیم  ولی چند سال پیش به دلایلی از طرف دامداران محل ازما در اداره منابع طبیعی شکایت شد. و  ادراره منابع طبیعی ازما سند خواست پدرم هم به خاطر نداشتن سند  به سه ماه زندانی و مبلغی جریمه شد (البته به خاطر سن سال ومتعسفا بی سوادی ما هم بچه بودیم) محکوم شد بعد گفتن اقا شما فعلا دست نگاه دارید ما با یک طرح دوباره به شما زمین واگذار میکنیم ما تا الان با سه طرح اقدام کردیم  هر کدام دو سال طول کشیدن تا به مرحله اخر میرسه میگند دیگه این طرح جمع شده الان این زمین ما شده  پاتوق دامداران کلی درخت میوه از بین رفته خواهش میکنم یک راه چاره برای این بنده حقیر پیدا کنید دیگه نمی دونم چکار کنم  با تشکر فراوان

جهت مشاوره حضوری با دفتر موسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
آدرس سایت اصلی موسسه : www.vakil.net
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان