امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصادف منجر به جرح
با سلام و احترام
در تاریخ 16 خرداد دچار یک تصادف منجر به جرح شدم که پلیس راهنمایی رانندگی درون کروکی طرف مقابل را به علت عدم رعایت حق تقدم مقصر اعلام کرد و کلانتری هر دو ماشین را توقیف کرد.درون کلانتری بنده گفتم که در مورد جرح انجام شده اعتراضی ندارم ولی می خواهم کلیه هزینه های مالی جبران شود که اخر توافق شد من یک کارشناس برای تایین میزان خسارت ببرم .بنده هم از نمایندگی یک کارشناس بردم که ایشان اعلام کرد خسارت ماشین حدود 20 ملیون می شود که مقصر حادثه قبول نکرد .بنده نیز از ایشان در شورای حل اختلاف شکایت کردم که کارشناس تصادف شورای حل اختلاف نیز نظر نمایندگی را تایید کرد و گفت مقدار خسارت همین مقدار می شود.که مقصر حادثه باز هم قبول نکرد و در کلانتری اعلام کرد که به کروکی اعتراض دارد کلانتری هم پرونده را به دادسرا فرستاد که دادیاز در انجا هر دو ماشین را ازاد کرد و مقصر را به 3 کارشناس ارجاع داد.بنده بعد از ازاد کردن ماشین ان را به تعمیر گاه بردم و گفتم منتظر بمانند تا خبر بدهم و سراغ کارهای بیمه رفتم که وقتی از طرف مقابل حواهان کوپن شدم ایشان به دلیل اینکه هنوز مقصر معلوم نیست از دادن کوپن خودداری کرد.الان یک هقته از زمان دادسرا گذشته به نظر شما من باید چکار کنم؟از کجا میتنونم بپرسم که نتیجه اعتراض طرف مقابل چی شد؟و همچنین به علت ندادن کوپن بیمه باز هم باید از ایشان شکایت کنم؟
پاسخ
سلام
تصادف منجر به جرح به وقوع پیوسته حال چنانچه منجر به جرح نشده باشد دادسرا تکلیفی نسبت به موضوع نداشت اما درقضیه شما مقصرحادثه باید از باب تعزیرتحت تعقیب کیفری قرار گیرد که دادسرا نیز به تکلیف خود عمل نموده است و متهم خودرا مقصرندانسته ،به نظرکارشناس ظرف7روز پس از ابلاغ اعتراض ودرخواست کارشناسی مجدد نموده حال چنانچه پس از ارائه نظریه کارشناسان اعتراض ننماید ومقصر شناخته شودبرای متهم قرارصادرخواهد شد وپرونده پس از ختم تحقیقات جهت صدور حکم از باب تعزیر ومحکومیت به پرداخت دیه به دادگاه ارسال خواهدگردید.

اما اینکه چرا هردو خودرو علیرغم اعتراض به نظر کارشناس از پارکینگ ترخیص شده جای سئوال دارد؟

شمادرشورا دادخواست تامین دلیل نموده اید ومقدارخسارت مالی 20میلیون تومان تعیین گردیده است پس از آن باید دادخواست مطالبه وجه بابت خسارات وارده به خودرو تقدیم مرجع صالحه قضائی نمائید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
با سلام مجدد
به نظر شما در این شرایط بنده ماشین را تعمیر کنم یا همچنان منتظر بمانم؟
با تشکر
پاسخ
سلام
آیا در شورا دادخواست تامین دلیل تقدیم نموده اید؟
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
متشکرم عالی بود
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مراحل رسیدگی به تصادف جرحی zohamasadi 2 3,945 ۱ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۱ : ۱۲
آخرین ارسال: zohamasadi
  اعتراض به کروکی تصادف unnamed 3 22,518 ۱۲ مرداد ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۵ : ۱۶
آخرین ارسال: amir877
  تصادف جرحی سارا راشدی 3 5,112 ۱۷ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۲۵ : ۰۳
آخرین ارسال: vakil
  اعتراض به کروکی تصادف بعد از 2 ماه پرسشگر 4 9,593 ۲ فروردين ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۴۷ : ۲۰
آخرین ارسال: حکمت
  تصادف منجبر به جرح با کودک و فرار از صحنه علی ترکی 5 8,118 ۸ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۳ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان