انجمن حقوقی هامون
پیگیری یک پرونده حقوقی که رسیدگی به آن بعداز4سال ادامه دارد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن حقوقی هامون (https://www.vakil.net/forum)
+-- انجمن: تالار پرسش و پاسخ و مشاوره حقوقی متفرقه (https://www.vakil.net/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ و مشاوره حقوقی (https://www.vakil.net/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: پیگیری یک پرونده حقوقی که رسیدگی به آن بعداز4سال ادامه دارد (/showthread.php?tid=705)

پیگیری یک پرونده حقوقی که رسیدگی به آن بعداز4سال ادامه دارد - حاجی محمد خدری - ۳۱ تير ، ۱۳۹۳

سلام،ازاینکه مرجعی برای پاسخ به مشکلات حقوقی ام پیداکرده ام بی نهایت خوشحال وازکمک هایی که درحقم مبذول خواهیدکرد،سپاسگزارم.حدود4سال است که پیگیرپرونده حقوقی ام ازطریق هیئت های تشخیص، وحل اختلاف اداره کارگرگان ودیوان عدالت اداری هستم(البته خودوخانواده ام درشهرستان کلاله درشرق استان گلستان به شکل استیجاری زندگی میکنیم)در2سال اول پیگیری هایم هیئت های تشخیص وحل اختلاف اداره کارگرگان متاسفانه باتوجه به اینکه تمامی مدارک ضمیمه به نفع من بود،صددرصدرای منفی برعلیه بنده صادرکردند.ناچارپیگیری موضوع راازطریق دیوان عدالت اداری کشور(شعبه18) ادامه دادم.قضات شعبه18دیوان درطول رسیدگی براساس مدارک ومستنداتی که ضمیمه پرونده بود2باربصورت کلی به نفع بنده رای صادرکردامامتاسفانه هیئت حل اختلاف اداره کارگرگان توجه ای به آراء دیوان نکرده برای چندمین باررای منفی صددرصدبرعلیه من صادرکرد.درنهایت سال گذشته شعبه18دیوان با تاکیدی که داشت ازهیئت حل اختلاف گرگان خواست که طبق قانون به نفع من رای صادرنمایند.بالاخره تاکیدهای دیوان تاثیرخودش را گذاشت واین باربه نفع من اما ناقص رای صادرکردند.براساس دادنامه هیئت حل اختلاف اداره کارگرگان25سال سابقه کارم درصداوسیمای مرکزگلستان(گرگان)به رسمیت شناخته شد.وعلاوه براین حدود25میلیون ریال حق سنوات قائل شدنداما نکته اساسی اینکه کسی که 25سال کارکرده باید25سال هم حق بیمه بادداشته باشدکه متاسفانه دراین دادنامه به بهانه اینکه درسال69قانون بیمه تغییرکرده است صذا سیمای گرگان را بجای 25سال حدود8سال محکوم به پرداخت حق بیمه به نفع من کرده است.علاوه براین ازسایرحقوق ومزایایی که طی این 25سال به من تعلق می گرفت،هیچ حقی قائل نشده اند. پس ازدریافت این رای ،بخاطرعدم رعایت حقوق قانونی وشرعی ام به شعبه 18دیوان عدالت شکایت کرده خواستارتجدیدنظرشدم متاسفانه شعبه 18دیوان نیزدادنامه مذکورا تائیدکرده ناچارباردیگرباتقدیم دادخواستی به شعبه تجدیدنظر،خواستاررسیدگی وتجدیدنظرمجددشدم.درنهایت پرونده ام به شعبه5تجدیدنظرارجاع گردید.این شعبه پس ازطی مهلت طولانی نوبتم تاریخ رسیدگی را17تیرماه93تعیین کرد.براساس اعلام بخش اینترنتی که رمزآنرادراختیارم گذاشته اند،پرونده ام قبل از17تیر موردبازنگری قرارگرفته مختومه اعلام کردند اما یک روزبعد اعلام کردند که پرونده ام بخاطراعتراض وتجدیدنظربه رای صادره، از شعبه 5تجدیدنظربه شعبه9تجدیدنظر دیوان ارجاع گردید واین شعبه نیز رسیدگی به پرونده را با4ماه تاخیربه20آبان ماه 1393 موکول کرد.به نظرشما آیا پشت پرده خبری مبنی برخسته کردن من وگذشتن ازخیرپروندنیست؟چون انشالله اگرخداعمری بدهد16تیرماه94، شصت ساله می شوم وطبق قانون وسابقه بیمه ای که درحال حاضردارم،بانصف حقوق ویا18روزحقوق بازنشسته می شوم.
قضات وکارشناسان محترم هامون درحال حاضر به عنوان خبرنگارحق الزحمه بگیرخبرگزاری ایرنا،درشهرستان محل سکونتم همکاری دارم وماهانه حدود150الی200هزارتومان حق الزحمه دریافت می نمایم وبااحتساب یارانه نقدی دولت زندگی خانواده ام را بادرد ورنج مشقت باری دریک خانه اجاره ای اداره می نمایم.
وروزگاربسیارسختی رامی گذرانم. دوستان بزرگوارازحضورتان استدعادارم هرگونه کمکی که ازدستتان برمی آیدازمن وخانواده ام دریغ نفرمایید.اگرصلاح می دانید پیرامون وضع زندگی ام و25سال زحمت شبانه روزی ام درصداوسیمای گرگان وموارددیگرخدمتتان عرض خواهم کرد.همانطوریکه عرض کردم اصل تمام مدرک ومستندات مرتبط با پرونده ام دراختیارم است اگرلازم باشدخدمتتان تقدیم خواهم کرد.

شماره پرونده ام درشعبه 9تجدیدنظر دیوان عدالت اداری 9109980900080589
فرعی3 رمز ورودبه پرونده ازطریق ایترنت 46265
شماره تلفن همراهم 09119683584
بااحترام: حاجی محمد خدری ازشهرکلاله استان گلستان

RE: پیگیری یک پرونده حقوقی که رسیدگی به آن بعداز4سال ادامه دارد - حکمت - ۳۱ تير ، ۱۳۹۳

سلام
دوست عزیز از رنجنامه شما متاثر شدم نمیدانم شکایات را خودتان تنظیم وبه مراجع صالحه ارائه نموده اید قطعآاگر چنین باشد اشتباه بزرگی نموده اید چون حقوق هم نوعی تخصص وتجارب کاری خودرامیخواهد ونیاز به استناد به موادقانونی میباشد درحال حضرتعالی دیر نشده وکیل باپرونده شماوارائه لایحه تکملی میتواند کمک شایانی به شما بکند هستند وکلائی که دستمز دخویش را درانتهای کار میگیرند با انها درتهران تماس بگیریدچنانچه کسی را نمیشناسید با مدیرمحترم انجمن جناب آقای خدائی فرتماس حاصل نموده ایشان شمارا راهنمائی خواهند نمود
موفق باشید

RE: پیگیری یک پرونده حقوقی که رسیدگی به آن بعداز4سال ادامه دارد - کامیاب - ۱ مرداد ، ۱۳۹۳

مخاطب گرامی صدا و سیما از نهادهای تحت امر مقام معظم رهبری بوده و هیچ قاضی به ضرر رهبر حکم صادر نمیکند به نظر بنده بهترین راه جهت رسیدن به حقتان دست به دامن شخص خود رهبر بوده وبجای اینکه به دیوان رجوع کنید نامه ای جهت تضلم خواهی با شرح کل ما وقع به دفتر رهبر معظم انقلاب بدهید قطعاً رهبر مشکل شما را حل خواهد نمود اگر پارتی و رابطه داشته باشید و بتوانید مستقیماً ملاقات حضوری بگیرید صد درصد ایشان دستور احقاق حقتان را خواهند داد چون رهبر بزرگوار از ضلم هایی که مدیران نهادهای تحت امرشان به زیردستانشان روا میدارند اطلاعی ندارند چون رهبر عزیزمان بقدری بزرگوارند که ذاتاً راضی نمیشوند ضلمی به هیچ شخصی در این مملک روا شود چه برسد به نهادهای تحت امرشان این نظر شخصی بنده بوده