انجمن حقوقی هامون

نسخه‌ی کامل: اعتراض به کروکی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید خدمت وکلای عزیز . داداش من دو هفته پیش تصادف کرد ولی تا مارسیدیم جالبه ماشینا رو برده بودن ولی داداشم هنوز تو آمبولانس انجا بود والان دوهفته است تو ای سی یو هستش. مقصر هم داداش من زدن به خاطر گردش به چپ به طرز غلط ونقض ماده 152 یا 153 . اما تمام علام واثار حکایت از اینه که یارو از بغل زده و ماشین داداش پیچونده جلوش حالا اینش به کنار تو کروکی هیچ اشاره ای به سرعت غیر مجاز وبیش ازحد طرف نکرده ماشین داداش من پیکان وانت و ماشین طرف پرشیا می باشد . تصادف 20 متر بعد از چراغ چشمک زن وتوی جاده روستایی و بعد تابلو های مثلثی گردش به چپ وجود تقاطع وجود دست انداز و... بوده است و طبق کروکی ماشین پرشیا بعداز اصابت 18 متر پیکان وانت رو به جلو کشیده درحالی که حداقل 40 متر کشیده و ماشین پیکان وانت رو قشنگ نصف کرده ضربه به حدی محکمه که گیربکس از موتور زده بیرون حال آیا این ضربه شدید که نشانگر حداقل سرعت120 پرشیا در جاده روستایی و زیر چراغ چشمکزن که باید سرعت 40 باشه ... اعتراض بدیم رائ عوض میشه یا حداقل پنجاه پنجاه میشه. با تشکر فراوان از وکلای محترم هامون.اجرتون با خدا.
سلام
پیشنهاد میکنم برای پرونده برادرتان وکیل درپرونده دخالت دهید چون به نظرمیرسداولین تجربه شمادر تصادف منجربه جرح باشد اما وکیل موارد بسیاری راوکالت وتجاربی دارد ممکن است تا اخذ نظریه کارشناسی تا12کارشناس پیش برودضمنآ با دخالت وکیل وقبولی وکالت وکیل توسط برادرتان از تاریخ تنظیم وکالت وکیل اعتراض خودش راتقدیم دادسرا خواهدنمود وروند پرونده از سکوت خارج خواهدشد درغیر اینصورت باید صبرکنیدتابرادرتان از بیمارستان ترخیص خودش به نظرکارشناس اعتراض نماید.

امااگرخودتان بخواهید پرونده را پیگیری نمائید حق اعتراض برادرتان نسبت به نظرکارشناس پس از ترخیص از بیمارستان یا ابلاغ نظرکارشناس ظرف7روز پس ازابلاغ محفوظ است.

اینکه درصد قصورتغییرنماید بستگی به نظرکارشناس 3نفره پس از اعتراض وتودیع هزینه کارشناسی دارد.