انجمن حقوقی هامون

نسخه‌ی کامل: مقررات تغییر کاربری از فضای سبز به باغ ویلا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام و تشکر بابت سایت خوبتون.من امروز با این سایت آشنا شدم و سوالم رو مطرح می کنم.ممنون می شم دوستان مطلع پاسخ بدن.
سوال من اینه که زمینی که تو طرح تفضیلی براش کاربری فضای سبز در نظر گرفته شده رو چه جوری میشه براش مجوز باغ ویلا گرفت؟رفتم شهرداری شفاها گفتن که باید 50 درصد زمین رو به شهرداری واگذار کنید و بابت جواز هم پول جدا بدید.البته الان پرونده رفته کمسیون توافقات و بناست خبرم کنند .گفتم که قانونش رو بدونم خوبه.زمین 1200 متر مربع و دارای دو برگ سند شش دانگ هرکدام به مساحت 600 متر می باشد.
تا چند درصد زمین رو مجازند که تملک کنند؟
پول زمین رو میشه بهشون پرداخت کرد یا حتما باید زمین داد؟
با تشکر.
دوستان کسی جواب سوال بالا رو نمیدونه؟
سلام
پاسخ را همه میدانند اما پاسخ دهنده قاطع دعوی نیست که شما خواسته ایدحتی رای دادگاه هم قاطغ دعوی نیست وقابلیت تجدیدنظر خواهی و........دارد
دوستان مطلع پاسخ بدن

درطرح تفضیلی ملک شما درفضای سبز قرارگرفته حال میخواهید امر مخالف قانون را قانونی نمائید کسی که پیشنهاد انجام کاررا به شما داده درتعجب هستم چگونه میخواهد چنین کاری نماید

درتغییرکاربری از کشاوزی به مسکونی تغریبآ 68درصد را شهرداری اخذ مینماید وپس از آنهم شوارع ومعابراز سهم شهرداری ومالک کسرخواهدشد

قیمت زیبن را بخواهید پرداخت نمایید به نظرنمیرسد درقانون پیش بینی شده باشد علی ایحال شاید بشود؟

پاسخ در اثرتجربه بدون مطالعه قوانین میباشدتا نظر دوستانم چه باشد؟