انجمن حقوقی هامون

نسخه‌ی کامل: درخواست راهنمایی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام
من تازه عضو این انجمن شدم هنوز دقیقا با نحوه کار اون آشنا نشدم
در سایتهای حقوقی دنبال یه موضوع جالب و به روز برای پایان نامه میگشتم که با این انجمن حقوقی برخورد کردم
حالا از شما اعضای محترم تقاضا دارم که در این رابطه منو راهنمایی بفرمایید که روی چه موضوعی کار کنم که هم جالب باشه هم به روز و مهمتر از همه اینکه منابعش هم در دسترس باشه؟
ایضأ بنده دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستم
با سلام و احترام جدیدا قصد دارم در یک شرکت استخدام بشم ولی انها از من بجز مدارک سوءپیشینه و ازمایش عدم اعتیاد یا فقره چک هم به مبلغ 50 میلیون تومان ولی مساله و استرس من اینجاست که مدیران شرکت می گویند حتما چک را به مبلغ 50 میلیون و فقط و فقط بنویسم در وجه شرکت ..... و جمله بابت حسن انجام کار را ننویسم .
می خواستم ببینم اگه جمله بابت حسن انجام کار را ننویسم بعدا شرکت نمی تونه چکم را اجرا بگذارد و سوءاستفاده کند .

خیلی خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدید و از این استرس مرا خارج کنید .
متشکرم
یا علی
سلام
اولآ شرکتی که میخواهید استخدام شوید دولتی یا خصوصی میباشد؟
ثانیآ اگر از بنده چنین مدرکی بخواهند ودرقرارداد ذکر نگردد چنین مدرکی نخواهم داد حال شما که از نزدیک با آن شرکت آشنا هستید مخیر میباشید.
ثالثآ میخواهید به استخدام دربیآیید یا اینکه از مشاغل موقت که درجامعه اعلام میکنند نیازمندیم میباشد که تا بحال هیچ سازمان دولتی تنوانسته جلو آنها را بگیرد.
رابعآ پرسش خویش را درپست دیگران ارسال نمودید علی ایحال پاسخ ارائه گردید
با توجه به متن پرسش پاسخ ارائه گردیدتانظر دوستانم چه باشد؟
با سلام خدمت دوست بزرگوار جناب حکمت مخاطب محترم به نظر بنده دادن چک به این حالت که بیان فرمودید حتی اگر بابت یا هر کاری دیگر عمل درستی نبوده و نیست کمی به پست قبل(Ahmadi حکم جلب برای اعضای هییت م...)توجه بفرمایید اگر این هم روش و شگرد جدید کلاهبرداری باشد چکار خواهید کرد به نظر بنده نه این شغل و نه این عمل دادن چک هم منطقی نبوده و هم غیر شرعی و هم خلاف قانون و عرف میباشد این نظر شخصی بنده بوده چون هر کاری که باشد ارزش دردسر آتی را نداشته