انجمن حقوقی هامون

نسخه‌ی کامل: درخواست کمک در مورده تنظیم دادخواست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام بر وکلای گرامی
درمورده یک باغ که سه دانگ آن وقف و سه دانگ آن آزاد است (طبق وقف نامه ) برای تنظیم سند سه دانگ آزاد تقاضای ارائه دادخواست به دادگاه را دارم . برای تنظیم دادخواست نیاز به کمک وکلای گرامی دارم از وکلایی که می توانند در این امر کمک کنند ممنون می شوم به ایمیل groeian_a@yahoo.com تماس بگیرند و مبلغ مورد نظر خود را اعلان فرمایند
با تشکر
سلام
دوست عزیز زمین موردترافع درکدام شهراست
(۱۶ شهريور ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۶ : ۲۱)حکمت نوشته است: [ -> ]سلام
دوست عزیز زمین موردترافع درکدام شهراست

سلام تهران می باشد
دوست گرامی جهت ارائه دادخواست در شهر تهران نیازی به مشاوره نبوده چون ارائه دادخواست در تهران نیازمند حضور خواهان به همراه مدارک مثبته مورد ادعا در دفاتر خصوصی بوده و اگر شما به دفاتر خصوصی قضایی مراجعه کنید دادخواست مورد نظر شما را تنظیم و ارائه خواهند نمود زیرا دفاتر خصوصی هیچگونه ترتیب اثری به دادخواستهای تنظیمی خارج از دفاتر خود نمیدهند و ملاک دادخواستهای موجود در فایلهای کامپیوتری خود که توسط دادگستری نرم افزار مربوطه تهیه و تنظیم و به آن دفاتر فروخته شده میباشد و در صورت نبود فایل باید با هماهنگی آن دفتر با مرکز مربوطه دادگستری تنظیم شود این نظر شخصی بنده بوده
منظورم متن دادخواست می باشد اونم در آنجا تنظیم می کنند؟
مخاطب محترم پاسخ شما را دقیقاً در تاپیک قبلی به صورت کامل بیان نموده ام و مجدداً خدمت شما عرض میکنم خواهشمندم کمی با دقت پاسخ بنده و دیگر دوستان را بخوانید ،در ضمن بله دوست گرامی کلیه امور را همانجا توسط مسئولین همان دفتر انجام میدهند