انجمن حقوقی هامون

نسخه‌ی کامل: پایان نامه
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام,من دانشجوی ارشد حقوق خصوصی هستم ,نیاز مبرم به انتخاب موضوع برای پایان نامه داشتم یه موضوعی در حیطه مدنی و مسئولیت مدنی می خواستم کار کنم ولی هیچ موضوعی به ذهنم نمیرسه آیا کسی هست تو این حیطه کمک کنه
با تشکر فراوان از این انجمن که خیلی راحت به ماها که سوال داریم جواب میده[/align]
سلام من هم موضوعم در حیطه مسئولیت مدنی هستش
می تونی روی بیمه مسئولیت مدنی و تطبیق اون در حقوق ایران و انگلستان و فرانسه کار کنی؟به نظرم موضوع خوبیه
(۲۴ اسفند ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۹ : ۱۵)vakilak نوشته است: [ -> ]سلام من هم موضوعم در حیطه مسئولیت مدنی هستش
می تونی روی بیمه مسئولیت مدنی و تطبیق اون در حقوق ایران و انگلستان و فرانسه کار کنی؟به نظرم موضوع خوبیه
سلام،تشکر می کنم که به خاطر موضوعی که بهم پیشنهاد دادین ایا این موضوع در حد یه پایان نامه موضوع داره ،یه مشکل دیگه این که من زبانم خیلی ضعیفه تو مطالعه تطبیقی کم نیارم ،میشه عنوان چندتا کتاب که مربوط به بیمه مسئولیت مدنیست بهم معرفی کنید
بازم تشکر فراوان از لطفتون که به سوالم پاسخ دادین ،بازم اگه موضوع به نظرتون اومد خوشحال میشم برام ایمیل کنید