انجمن حقوقی هامون

نسخه‌ی کامل: تشكر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
جناب آقاي تيموري از اينكه جواب من رو لطف كرديد داديد خيلي خيلي ممنونتونم.با آرزوي سلامتي براي شما:يعقوبي
با سلام خدمت خانم یعقوبی بنده از حسن نظر حضرتعای بی نهایت سپاسگذارم و بنده در مقابل شما انجام وظیفه نموده ام لذا هدف بنیانگذاران و دوستان عزیزم در این سایت ارائه خدمات مشاوره ای به کلیه دوستان و هموطنان عزیز بوده از روی صداقت و نیت پاک به جهت حل مشکلات آنها و همانگونه که مستحضرید در محاکم ما تشدد نظرات و جود داشته و بنده نیز سعی نموده طی روابطی که با دوستان و همکاران حقوقی و قضائی خود داشته در پی پاسخ کاربردی تر یا به قول دوستان حقوقی رویه قالب در تصمیم گیری ها در محاکم و یا ادارات مورد نظر مانند محاکم،ثبت،شهرداری،بیمه و....غیره را ارائه نمایم تا کسانی که از مشاورات بنده استفاده میکنند کمترین مشکل یا سوال برای عزیزان ایجادگردد و مجدداً خدمت شما عرض میکنم بنده در مقابل شما و دوستانم در سایت با توجه به قبول مسئولیت مشاوره ای خود را مدیون دانسته و ادای دین مینمایم و از طرفی دیگر بنا به دستور پیامبر عزیزمان ذکات علم خود را به اندازه بضاعت علمی به هموطنان خود تقدیم میکنم امیدوارم خداوند یار و پشتیبان و همراه و مشاور همه مردم دنیا در امورشان باشد ارادتمند کامیاب تیموری