انجمن حقوقی هامون

نسخه‌ی کامل: الزام به تنظیم سند وراث
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام خسته نباشی به تمام اساتید محترم .من یک باغ دارم که پدرم در سال 82 به مبلغی خرید و فروشنده یک وکالت نامه داد که طی اون همه حق و حقوق 1630 متر ان را از سند مشاع ملک به پدرم واگذار کرد و حق واگذاری نیز داد و طی مبایع نامه و اقرارنامه هم این رو تائید کرد و در مبایعه نامه نیز نوشته که وراث نیز باید به این مبایعه نامه پایبند باشند و درسال 92 این وکالت نامه به من واگذار شد ولیکن فروشنده بعد یک مدت مرد و حالا وراثش رفتند سند مادر که ازش 5000 متر تقریبا مونده طی انحصار وراثت بنام خودشون دارند میکنند و چون سند مشاع هست نسخ اون رو برای زمین دیگه یا اینکه فروش قرار دادند . حالا سوال اینه ایا من میتونم جلوی این کار رو بگیریم و وراث رو ملزم به ایفا تعهد پدرشون کنم و تنظیم سند کنم یا نه. ممنون میشم
(۶ آذر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۴۶ : ۱۴)عبیدی نوشته است: [ -> ]سلام خسته نباشی به تمام اساتید محترم .من یک باغ دارم که پدرم در سال 82 به مبلغی خرید و فروشنده یک وکالت نامه داد که طی اون همه حق و حقوق 1630 متر ان را از سند مشاع ملک به پدرم واگذار کرد و حق واگذاری نیز داد و طی مبایع نامه و اقرارنامه هم این رو تائید کرد و در مبایعه نامه نیز نوشته که وراث نیز باید به این مبایعه نامه پایبند باشند و درسال 92 این وکالت نامه به من واگذار شد ولیکن فروشنده بعد یک مدت مرد و حالا وراثش رفتند سند مادر که ازش 5000 متر تقریبا مونده طی انحصار وراثت بنام خودشون دارند میکنند و چون سند مشاع هست نسخ اون رو برای زمین دیگه یا اینکه فروش قرار دادند . حالا سوال اینه ایا من میتونم جلوی این کار رو بگیریم و وراث رو ملزم به ایفا تعهد پدرشون کنم و تنظیم سند کنم یا نه. ممنون میشم

سلام
دوست عزیز ، لطفا برای دریافت پاسخ کامل با شماره های زیر تماس بگیرید .