انجمن حقوقی هامون

نسخه‌ی کامل: تجمع معتادین و تدخین درزیرزمین و ملا عام
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود

در محل افراد متجاهر و فروشندگان مواد به کودکان وجود دارند و ۱۱۰ هم اعتنایی ندارد، شایدم جرات ندارند

از نظر قانونی چکار میتوان کرد باتوجه به تهدیدهای آشکار کل محل نسبت ب خانواده فرهنگی مستقر در واحد مسکونی ک در زیرزمین آن کارمند شهرداری مشغول فروش و ارایه سرویس با همکاری مغازه های اجاره ای روبرهست بدون انکه ظنی متوجه ماشود و امنیت مان به خطر بیفتد.

تماسهای مکرر با ۱۱۰ حتی در محل حاضرهم نمیشوند، ک ۱ گزارش بدهند تا اقدام قانونی انجام شود.

قبلن اینجا محیطی امن و کارمندی بوده ک با نقل و انتقال واحد زیرزمین، بدون اطلاع واحدمسکونی فوقانی و اجاره ۱ باب مغازه روبرو ک از تبدیل پارکینگ مسقف ب تجاری جهت امور و مشاغل فرهنگی ب جانباز جواز دادند، حالا ۲ تیکه کردند با تخته و آسایش و امنیت ما را برهم زدند.

میگن ناراحتی بفروش و برو، توی شهر خودم مهاجرین دهات اطراف تعیین تکلیف میکنن خیلی زور داره

مادرم بیماری خاص داره و مدام تحت فشار و استرس تهدیدهای شهرداری چی مستقر زیرزمین هستیم و در زیرزمین مشعل تعمیر میکنه ک بوی نامطبوع و گازهای الاینده تولید میکنه، یکساله ۱۳۷ و شکایت کتبی شهرداری و مشاغل مزاحم دادیم، بدلیل کارمند شهرداری بودن، جواب دادن مشکلی نبوده و نیست و کارش قانونییه، ۱۲۵ هم دفه اول گفت باید پلمپ بشه ولی از دفعات بعدی حتی ازگزارش هم طفره میرن تا ب بازرسی شکایت کردم ۴بار اومدن و بازم باتوجه ب امتحان و رویت و تستر و ... گزارش جعلی دادند ک ppm ۹،۵ با ارفاق ۱۰ که نرماله ، درحالیکه ب خودم نشون دادن ۲۰ و ۴۰ بود اونم وقتی دستگاههای الاینده خاموش بود.

کش وری ک در و پیکر نداره، باید سرگیجه و تهوع و بیماری جهاز هاضمه و بیهوش شدن را عادی و بدون مشکل دونست.
در اخرین بازدید ب پدرومادر معلمم هتاکی کرده و با خودم دست ب یقه شده
در حضور مادرم ک با همون الاینده ها ک مشکلی ندارن و نرمالن، و ۷،۸ ساعت طول میکشه تا از محیط مسکونی دفع بشن

نصف شبی مشکل تنفسی پیدا کرده پای پیاده را افتاده بره بیمارستان، ۱۰۰ متری بیمارستان وسط خیابون ۲ ساعت بیهوش شده تا ۲ نفر جوونمرد ۲ نصف شب بردنش بیمارستان ، .... صفرا عمل کرده

مریض ۳ روز جراحی شده رو از رو تخت میکشن پایین جلو چشش کتک کاری و هتاکی میکنن،

"ی چیز خوشمزه بگم"

تازه سوپور شهرداری رفته  ۴۰تا امضا جمع کرده مزاحم کسب و کارشم و طرح دعوی کرده ممانعت از حقی که ۱۲۵ براش تجویز کرده، لوله بخاری الاینده های ناشی از تعمیر و تنظیف مشعلهای شوفاژ را ازرونمای خصوصی ببر بالا پشت بوم مسکونی که ۳ تا نورگیر مسلط ب داخل منزل داره ک ب رویت مامورین ۱۲۵ هم رسیده!!!!!!!
جلل الخالق، ۴۰ نفر دیدن من مانع کسب و کارشم یکیشون ندیده هتاکی و ضرب و شتم را

و اتش نشانی براش مجوز داده بره از رو نما و بام لوله بخاری نصب کنه من مانع حقش شدم.....
وظایف خودشونا بلد نیستن و با ۲زار رشوه گرفتن با جون مردم بازی میکنن، فرا سازمانی هم دستورالعمل میدن.
زیاد تعجب نکنین پلاسکو اونجور میشه ۴ تا افسر میدان ک هر کدومشون فرکانس بیسیم جدا دارن و دس چپ از راست بیخبره طبق گزارش مجلس.

هههههههه به این قانون و کش  ور و دستگاههای عریض و طویل بی خاصیتش، تروریسم دولتی و جرایم سازمان یافته دولتی و یا بعبارت اینا نیروهای خودسر"خیره سر"

شهرداری، ۱۱۰ ، ۱۲۵   کرونا لازم نیست، همین باشعورا یک کشورا ، ی دنیارا ، ی تمدن را برباد میدن.

مدیون هستید اگ باورم کنین

شما بگین چ کنم؟؟؟؟؟؟؟