انجمن حقوقی هامون

نسخه‌ی کامل: رد اعسار
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام،خسته نباشيد
نامزدم براي هزينه دادرسي اعسار داده،تنها چيزي كه من از ايشون ميدونم اينه كه قبلا مسافر كشي ميكرده،الان دانشگاه پيام نور تدريس داره، ميگن توي دارالقرآن هم سه روز كلاس ميذاره(حتما حقوق ميگيره)، فكركنم توي آموزش وپرورش هم ميخوان استخدامش كنن ،بعضي وقتا فيلمبرداري ميكنه، تنها يك شماره حساب ازش دارم كه اينم نميدونم پولي توش هست يا نه،خونه وهيچي هم نداره يعني داره به نام باباش هست وفقط يه موتور داره با دوتا شماره موبايل، يه دوربين فيلمبرداري داره،ماشينش رو فروخته و10تايي سكه خريده،با اين وضع ميتونم اعسارش رو رد كنم ؟
براي مطالبه يارانه بايد چيكار كنم؟ مثل مطالبه نفقه ومهريه هست؟
بازم هزاربار ممنون
(۱۱ ارديبهشت ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۷ : ۱۳)nazita نوشته است: [ -> ]سلام،خسته نباشيد
نامزدم براي هزينه دادرسي اعسار داده،تنها چيزي كه من از ايشون ميدونم اينه كه قبلا مسافر كشي ميكرده،الان دانشگاه پيام نور تدريس داره، ميگن توي دارالقرآن هم سه روز كلاس ميذاره(حتما حقوق ميگيره)، فكركنم توي آموزش وپرورش هم ميخوان استخدامش كنن ،بعضي وقتا فيلمبرداري ميكنه، تنها يك شماره حساب ازش دارم كه اينم نميدونم پولي توش هست يا نه،خونه وهيچي هم نداره يعني داره به نام باباش هست وفقط يه موتور داره با دوتا شماره موبايل، يه دوربين فيلمبرداري داره،ماشينش رو فروخته و10تايي سكه خريده،با اين وضع ميتونم اعسارش رو رد كنم ؟
براي مطالبه يارانه بايد چيكار كنم؟ مثل مطالبه نفقه ومهريه هست؟
بازم هزاربار ممنون

سلام
دوست عزیز برای رد اعسار ایشان شما باید سندی ارائه نمائید که به اسم ایشان باشد . داشتن موتور یا موبایل باعث رد اعسار نمیشه .
برای مطالبه یارانه باید دادخواست ارائه دهید .