انجمن حقوقی هامون

نسخه‌ی کامل: محكوميت به مشاركت در تحصيل مال نامشروع
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام
مادر خانم بنده در سال ٩٢ از يك موسسه مبلغي وام برداشتن و با كارمند بانك شفاهن هماهنگ كردن كه من اين مبلغ را از حساب برداشت كنم منم بعد از دو سه روز كه وام واريز شد به موسسه مراجعه و كارمند نيز اين مبلغ به بنده پرداخت كردن و من نيز پاي برگه برداشت از حساب مادر خانمم را امضا زدم نه امضاء ايشان امضاء خودم
بعد از گذشت سه سال و ايجاد اختلاف بين من و خانم ايشان اين شكايت را تنظيم كردن و از من و كارمند بانك شاكي شدند
كه در دادگاه كيفري شهرستان شكايت ايشان رد شد
ايشان اعتراض و در دادگاه تجديد نظر استان اينجانب به مبلغ دو ميليون و پانصد و كارمند مبلغ هشتصد هزار تومان در حق دولت جريمه شديم
ايشان نسبت به كارمند بانك در همان روزهاي اول شكايت اعلام رضايت كرده بودند و روي پرونده بود
حال من ميتوانم با توجه به قطعي بودن حكم اعتراض كنم
با سلام شما میتوانید اعاده دادرسی در دیوان نمایید این نظر بنده بوده چون شکایت کیفری دارای مرور زمان بوده و عدم رعایت مواعد باعث سقوط ماهیت کیفری بوده و مورد شما هم از موارد مرور زمان می باشد و ریشه آن اختالاف مالی بوده این نظر شخصی بنده با توجه به توضیحات فعلی شما بوده
(۱۲ اسفند ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۰ : ۱۲)کامیاب نوشته است: [ -> ]با سلام شما میتوانید اعاده دادرسی در دیوان نمایید این نظر بنده بوده چون شکایت کیفری دارای مرور زمان بوده و عدم رعایت مواعد باعث سقوط ماهیت کیفری بوده و مورد شما هم از موارد مرور زمان می باشد و ریشه آن اختالاف مالی بوده این نظر شخصی بنده با توجه به توضیحات فعلی شما بوده

با تشكر فراوان از زحمات شما راي دادگاه تجديد نظر حضوري و قطعي است قابل واخواهي هست ضمنا در متن حكم تجديد نظر عنوان بزه اصلاح شده و عنوانش شده ارتشاء اختلاس و كلاهبرداي ممنون