انجمن حقوقی هامون

نسخه‌ی کامل: مسدودی چک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام. حدود 6 ماه پیش از خودرو بنده تمامی مدارک شرکت و مدارک شخصی اینجانب رو بسرقت بردند و همون موقع اعلام سرقت کردم و در دادسرا شکایت کردم و پرونده تشکیل شد.اینجانب بدلایل شخصی نامه مسدود دسته چک شرکت سهامی خاص رو که اصلا باهاش کار نکرده بودیم کلا نگرفتم و چک مسدود نشد بدلیل اینکه فکر میکردم مشکلی پیش نمیاد.چون چک شرکت با مهر و دوامضا اعتبار داشت. حال متوجه شدم با تماسهایی که با بنده گرفتند از دسته چک استفاده کردند و چک بقول معروف دست به دست شده است. که امضا اصلا مطابقت نداشته و مهری هم پای ان نخورده و بانک در کمال تعجب چک رو برگشت زده است. میخواستم ببینم باید چکار باید بکنم به لحاظ قانونی که زودتر به نتیجه برسم؟ اگر با هزینه متعارفی هم ممکنه مایل هستم انجام بشود. ممنون میشوم جواب بنده رو زودتر بدهید.سپاسگزارم
با سلام مخاطب محترم به نظر بنده شما باید علیه اقدام کننده شکایت کیفری سرقت و کلاهرداری کنید تا با احضار ایشان به دادسرا و مشخص شدن ایادی ماقبل هم اموال سرقتی خود را بیابید و همچنین دادگاه یا دادسرای مربوطه در صورت اقدام کیفری برای دارندگان حق امضاء کفیل خواهد خواست و در صورت اقدام حقوقی دارنده چک شما اعلان به جعل و سرقت خماهید نمود که پس از کارشناسی و داشتن سابقه سرقت قرار رد دعوی در شعبه حقوقی صادر خواهد گردید و موارد دیگر که در حوصله توضیح بنده خارج بوده این موارد مذکور رداشت و نظر حقوقی بنده بوده