انجمن حقوقی هامون

نسخه‌ی کامل: ازمون
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
من ترم ششم حقوق هستم الان من اصلا نمیدونم که بعد ار کارشناسی باید چیکار کرد منظورم اینه که توی چه ازمون هایی میشه شرکت کرد و برای کارآموزی باید چیکار کرد ؟ ایا ازمونی هست که از ترم اخر بشه شرکت کرد یعنی نیمسال اول سال 91
ممنون
(۷ دي ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۰۱ : ۰۲)sara22 نوشته است: [ -> ]سلام
من ترم ششم حقوق هستم الان من اصلا نمیدونم که بعد ار کارشناسی باید چیکار کرد منظورم اینه که توی چه ازمون هایی میشه شرکت کرد و برای کارآموزی باید چیکار کرد ؟ ایا ازمونی هست که از ترم اخر بشه شرکت کرد یعنی نیمسال اول سال 91
ممنون
سلام

شما بعد از اتمام دوران دانشگاه میتوانید در امتحانات :
1- کارشناسی ارشد
2- وکالت
3- سر دفتری
شرکت نمائید . اگر پسر باشید در امتحان قضاوت هم میتوانید شرکت نمائید . اما اگر دختر یاشید در همان 3 مورد میتوانید ادامه دهید .
اگر شما خانم هستید کارتان راحت است و سربازی ندارید . در کلیه آزمونهای بالا میتوانید در ترم آخر شرکت نمائید . به شرطی که تا مهر همان سال فارغ التحصیل شوید . کار آموزی هم پس از قبولی در آزمون های مربوطه شروع می شود . اگر هم پسر هستید به شرط نداشتن اضافه خدمت میتوانید فقط ادامه تحصیل بدهید . بقیه موارد احتیاج به کارت پایان خدمت دارد .
سلام
ممنون از جوابتون راستش من برای ازمون کاراموزی بازم متوجه نشدم یعنی یه ازمونی غیر از این ازمون ها که شما نام بردین هست و اگه اشتباه نکنم مدتش 18 ماه است و بعد از اون اگه تو امتحان مجدد قبول بشیم پایه یک دادگستری داده میشه و اینکه کارشناسی ارشد داشتن توی مدت کار اموزی تاثیری داره
ممنون